sevgililer günü taze

Bu sevgililer günü öncekilerden farklı olsun ve bu kez aşkın yolu mutfaktan geçsin! Ona, sonsuza dek hatırlayacağı lezzetteki yemeği siz hazırlarken, Tazedirekt.com bu özel yemeğin hem tarifini, hem de malzemelerini paylaşıyor.

 

Kalplere damga vuracak, Sevgililer Günü Menüsü bu sepetlerde!

 

Şehirde arayıp da bulamadığınız doğallığı, tazeliği kapınıza getiren Tazedirekt.com, sevgililer gününe özel, yemek tarifli sepetleriyle sevginizi göstermenize fırsat sunuyor.

 

Hediyenin de en doğal ve taze olanını sevdiğinizle paylaşmanız için bu güne özel bir sepet hazırlayan Tazedirekt,  büyük şehirde yaşayanların en temel ihtiyacı ve özlemi haline gelen doğal ve taze gıdaları, son derece hızlı ve kolay bir şekilde, onlara ulaştırma hayali ile yola çıktı. Sevgililer gününe özel sepetin içinde sevdiğiniz ile birlikte yiyebileceğiniz başlangıç-salata-ana yemek ve tatlıdan oluşan özel bir yemeğin tarifi ve malzemeleri yer alıyor. Tazedirekt.com’un sevgililer gününe özel sepetlerine https://www.tazedirekt.com/tazehayat/sevgililer-gunu-tarifleri/ adresinden ulaşın, ister sevdiğinize sürpriz yapın, ister birlikte eğlenceli bir mutfak seansına hazırlanın.

 

Tazedirekt’in kendi besi çiftliği olan Boğazköy Çiftliği’nden direkt evinize gelecek olan leziz bir et ve aynı özenle seçilmiş sebze ve meyvelerden oluşan yemeğinizi hazırlamanız sadece 1 saatinizi alacak, yemekten alacağınız keyif ise unutulmaz olacak.

 

Tazedirekt.com, artık İstanbul’un her yerinden siparişlere hazır! Tanıtım döneminde tamamen ücretsiz teslimat imkanı sunan Tazedirekt, ayrıca arkadaşını davet edenlere 50 TL değerinde alışverişi hediye ediyor. Üstelik, sipariş verebilmek için online ortamda kredi kartı bilgilerini paylaşmak zorunluluğu yok; dilersenz ödemeyi, ürünler evinize ulaştığında  gerçekleştirebilirsiniz. Beğenilmeyen ürün ise anında iade edebiliyor. Dahası da var! Gece 23:00’e kadar alınan siparişler, hemen ertesi gün evinize veya ofisinize kadar ulaştırılıyor.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın