2010 yılındaki Sex and the City 2 filminden beri beklediğimiz tek bir şey var: 3. Sex & The City filmi. Ancak Sarah Jessica Parker‘ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya göre böyle bir şey asla gerçekleşmeyecek. Bu kalp kıran iptal haberiyle ilgili Kim Cattrall (Samantha) ve Kristin Davis‘in (Charlotte) açıklamaları ise hayal kırıklığına tek uğrayanın biz olmadığımızı gösteriyor. 

Parker’ın “Konu kapanmıştır. Filmi çekmeyeceğiz” açıklamasının ardından sosyal medyada suçlanan Cattrall; “Filmle ilgili tek talebim yer almak istemediğimdi; ama o da 2016’daydı.” şeklinde bir tweet attı.

Kristen Davis ise Instagram’dan paylaştığı duygusal bir notla seriye veda etti. ” Sex and the City ile uzun tarihimizden fotoğraflara dönüp bakmayı seviyorum. Charlotte’ı iniş ve çıkışları boyunca canlandırdığım için çok şanslı hissediyorum. 3. filmi çekmeyeceğimiz doğru. Tüm karakterlerin hikayelerini tamamlayacak bir final bölümü çekmemizi isterdim. MPK tarafından yazılan bu güzel bölümü hepinizle paylaşamayacak olmak sinir bozucu. Neyse ki hala anılarımıza sahibiz, ama yıllar boyunca bize olan sevgi ve desteğin tümünün bizzat hissedildiğini ve hepinize minnettar olduğumuzu lütfen unutmayın! SATC sonsuza dek kalplerimizde olacak ❤️?❤️?❤️?❤️?”

 

I love to look back at the pics from our LONG history of Sex and the City. I am incredibly lucky to have gotten to play Charlotte through all of her ups and downs ( epitomized in one of my favorite episodes here). It is true that we are not going to be able to make a 3rd film. I wish that we could have made the final chapter, on our own terms, to complete the stories of our characters. It is deeply frustrating not to able to share that chapter (beautifully written by MPK) with all of you. So we will just have our memories, but please know that all of the love and support for us through the years is felt by us and we are so grateful for all of you!SATC forever in our hearts ❤️?❤️?❤️?❤️?

iamkristindavis (@iamkristindavis)’in paylaştığı bir gönderi ()

Total
2
Shares

Bir cevap yazın