100 yılı aşkın süredir cilt bakım teknolojisinde uzman Shiseido, en güçlü cilt bakım ürünleri ile evde kaldığımız süreçte de yanımızda... Ultimune ile cilt bağışıklığını arttırıyor, eşsiz nemlendiricileriyle cildin temel ihtiyaçlarını karşıyor.

Shiseido ile cilt bağışıklığını arttırmada gerçek bir mucize ile tanışın. Ultimune Power Infusing Concentrate, cildin 4 ana gücünü artırmak için çalışıyor. Yaşlanma belirtilerine karşı direnç gücü, iç ve dış etkenlere karşı cildi koruma gücü, tüm cilt hücrelerinde yenileme gücü ve cildin bağışıklığını arttırma gücü. Ultimune’u bu kadar özel ve eşsiz kılan şey ise; cildin bağışıklığını yöneten Langerhans hücrelerine erişerek sağlıklı ve güzel görünen bir cildin, arkasındaki bağışıklık gücünü keşfetmesi. Ultimune’dan sonra yaş aralıklarına göre uygulanan Waso Giga Hydrating Cream, Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, Advanced Super Revitalizing Cream veVital Perfection Uplifting and Firming Cream  nemlendirici kremler ise cilde ihtiyacı olan nemi sağlayıp cildin temel ihtiyaçlarını karşıyor, sıkı ve parlak bir görünüm kazandırıyor. 

Cilt savunmasını 20 yıldan bu yana araştıran Shiseido, bakım ürünleri ile dışarıdan gelen zararlı etkenlere karşı cildin savunma sistemini güçlendirerek, cildi bir kalkan gibi koruma altına alıyor. Cildin günden güne kendi güzelliğini ortaya çıkarmasına yardımcı oluyor.

Cilt Bağışıklığını Güçlendiren;Ultimune Power Infusing Concentrate

Yaşlanma faktörlerine karşı sadece 1 haftada % 28 oranla cildinizi destekleyen Ultimune Power Infusing Concentrate, yapılan araştırmalar sonucunda kadınların % 86’sının cilt bakım rutinin de yer alıyor. Formülünde bulunan cildin savunma gücünü arttıran özel içerikler sayesinde Ultimune, kullanmaya başlandığı anda cildi daha yumuşak ve pürüzsüz hale getiriyor. ImuGeneration Technology™ sayesinde Ultimune Power Infusing Concentrate, 1 haftada cilt tonunu eşitliyor ve cilde doğal parlaklığını geri kazandırıyor. Ayrıca cildin, olağan durumunu koruma ve ileride karşılaşabileceği etkenlere karşı kendini savunma yeteneğini kuvvetlendiriyor. Böylelikle cilt, içten gelen bir enerjiyle pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşuyor. Cilt bakım rutininde nemlendiriciden önce tüm yüz üzerine gündüz ve gece kullanılabiliyor.
 

Cildin her İhtiyaçı Karşılayan farklı Nemlendiriciler

Waso Giga Hydrating Cream- Yeni Nem Bombası

30 yaş altı için uygun olan, Shiseido Waso  Giga Mega Hydrating Cream, 48 saat boyunca cildi nemlendirerek, gözeneklerin görünümünü azaltmaya ve kuruluğu önlemeye yardımcı oluyor. Transparan jel kremi sayesinde yoğun neme ihtiyaç duyan normal ve kuru ciltler için özel olarak tasarlandı. PhytoResist System+ ile botaniklerin zengin nem gücünü kullanarak cildin iç ve dış stres kaynaklarına karşı direncini arttırmaya destek oluyor. İçeriğinde su ve besin maddeleri açısından zengin olan havuç özleri bulunuyor. Özellikle gece ve gündüz için tek bir ürün kullanmak isteyenler için de ideal olan Waso Clear Mega Hydrating Cream, kısa sürede gözle görülür bir etki yaratıyor. Besleyici olma özelliği sadece ciltte değil aynı zamanda kırık saç uçları içinde kullanılabilen Waso Clear Mega Hydrating Cream, mineral yağlar ve paraben içermiyor.

Bio-Performance Advanced Super Revitalizing Cream- Süper Canlandırıcı Bakım
30 yaş üzeri için uygun olan Bio-Performance Advanced Super Revitalizing Cream, nemsizlik, ince çizgiler ve eşit olmayan cilt tonu gibi erken yaşlanma belirtilerine karşı 24 saat bakım sunan erken yaşlanma karşıtı süper canlandırıcı kremdir. Bio-Performance Advanced Super Revitalizing Cream, cildi anında pürüzsüz ve daha esnek bir hale getiriyor. Sadece bir haftalık kullanımla bile cilt çok daha genç bir görünüm kazanıyor. 4 haftalık kullanımın ardından cildi tamamen pürüzsüz hale getiriyor. 30’lu yaşlarında erken yaşlanma etkilerinden şikayeti olan, sabah-akşam tek bir ürün ile bakım rutinini tamamlamak isteyen kuru cilde sahip kadınlar için idealdir.

Benefiance Wrinkle Smoothing Cream- Çizgi Bakım Uzmanı
35 yaş üzeri için uygun olan, Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, Neuroscience‘dan (sinirbilimi) esinlenerek tasarlanan ilk çizgi bakım yapan anti-aging üründür. Cildi genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için anti-aging bakımda daha hızlı sonuç veren ReNeura Teknolojisi+ ile üretildi. Bu teknoloji cildin zamanla etkisi azalan duyusal reseptörlerini yeniden uyandırır ve cildin kırışıklıkları onarmak için kendi onarım sürecini hızlandırarak bakım ürünlerine daha verimli bir şekilde cevap vermesini sağlıyor. İpeksi, yumuşak, kırışıklık önleyici etkisi ile kuruluk gibi yaşlanma belirtilerinin oluşumunu hızlı bir şekilde engelliyor. Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, düzenli kullanıldığında sadece 2 haftada gözle görülür bir şekilde kırışıklıkları azaltıyor, ince çizgileri düzeltiyor ve cilt nem kazanıyor. Daha esnek, dolgun, pürüzsüz ve genç görünümlü bir cilt sağlıyor. Paraben ve mineral yağlar içermiyor. Komodojenik ve alerjik değildir. Yağlı ve karma ciltler için sabah ve gece kullanımına uygundur. Kokusunda duyuları uyandırmak için nazik, rahatlatıcı yeşil çiçek kokusu ve Kumkat karışımı kullanılıyor.

Vital Perfection Uplifting and Firming Cream- Sıkılık ve Aydınlık Uzmanı
35 yaş üzeri uygun olan Vital Perfection Uplifting and Firming Cream, cildin potansiyelini yeniden canlandıran ReNeura++ teknolojisi ve Kurenai-TrueLift komplex içeriyor. İpeksi, lüks yapıdaki krem elastikiyet kaybı, kırışıklıklar ve lekeler gibi yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor. Daha sıkı, toparlanmış, renk eşitsizliği olmayan parlak bir cilt görünümü için cildi derinlemesine nemlendiriyor.