SHOES&MORE yılbaşı hediye seçenekleriyle yeni yıla yenilenerek girin. Yılbaşı hediyelerinde hem ışıltı hem de moda trendlerinin gözde parçalarını arayanlar için SHOES&MORE’da pek çok alternatif var: Sarı ve bronz deri detaylarla birleşerek aksesuarlara hem ışıltı hem de feminen bir hava katıyor.  Animal printin her tonu çantalarda, çizmelerde  ve kemerlerde karşımıza çıkıyor.  Mokasenlerde kaz ayağı ve rugan zarif bir şekilde bir araya geliyor. Militer tarzdaki botlar ise miniden midiye hatta dizlere kadar yükseliyor.

Dikkat çekecek bir hediye alternatifi veya akıllarda kalacak bir stil arayanlar için SHOES&MORE’da yılın en renkli ve ışıltılı dönemine uygun seçenekler var.

Gündüzden geceye eşlik eden ve sokak stilini tamamlayan maskulen botlar, konfordan ödün vermeden feminen bir görünüm sunan miniden midiye çizmeler, renkli deriler, zincir  ve zımba detaylarla bir arada sunulan sezon favorisi animal print çantalar ve kemerler kış koleksiyonunda dikkat çekiyor.

Işıltılı ve trend ürün alternatif hediye seçenekleri sizi bekliyor

Bu sezon çantalarda ve çizmelerde en çok gördüğümüz piton derisi desen. Mokasenlerde ise kaz ayağı ve rugan zarif bir şekilde bir araya geliyor. Militer tarzdaki botlar ise dizlere kadar yükseliyor.

Zahmetsiz şıklık sunan zamansız kovboy modeller bu sezon da bohem stilleri tamamlıyor. Işıltılı gece hayatı ve kutlama döneminin vazgeçilmezi stilettolar ise kendinden desenli deriler ve animal print ile gardıroplarda yerini alıyor.

Çantalarda olduğu gibi kemerlerde de yılanın her rengi, rugan ve renkli derilerin buluştuğu modeller var. Bijuteri seçeneklerinde parlak sarı ve bronz yılbaşına yaklaşırken ekstra “ışıltı” getirirken, inci ve deri detaylar hem ayrı ayrı hem de bir arada kullanılarak ön plana çıkıyor. 

Total
0
Shares