30 yıldır Viyanada yaşayan Viyana Üniversitesi Resim, grafik tasarım alanında Güzel Sanatlar Yüksek Lisansı olan sanatçı Şinasi Bozatlı Viyana atölyelerindeki resim çalışmalarını Bodrum Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyünde ‘Enjoy Life’ sergisi ile     27 Ağustos - 08 Eylül tarihleri arasında sanat severlerin beğenisine sunacak.

2014 - RGB - Coral Reefs - Acrylic on canvas - 120 x 120 cm

Sanatçı Şinasi Bozatlı’nın Avusturya, Türkiye, ABD, Güney Afrika Cumhuriyeti, Almanya, Fransa, Hollanda, Japonya, Polonya, Italya, Malta ve Güney Kore de özel ve resmi  koleksiyonlar ve vakiflarda bulunan resimleri dışında sanatçının eserleri Avusturya Merkez Bankasi Koleksiyonu, Viyana, Avusturya Cumhuriyeti Basbakanlik Özel Koleksiyonu, Viyana, Viyana Eyaleti Devlet  Koleksiyonu, Viyana,Türkiye Cumhuriyeti Kültür Bakanligi, Ankara, Resim Heykel Müzesi, Ankara, Burgenland Eyaleti Devlet Koleksiyonu, Eisenstadt, Avusturya, Asagi Avusturya Eyaleti Devlet Koleksiyonu, St. Pölten, Avusturya’da yer almaktadır.

2014 - RGB - Ocean Bed - Acrylic on canvas - 120 x 120 cm

Sanat çalışmalarını hem Türkiye’de hem de Viyana’da devam eden sanatçı Şinasi Bozatlı’nın Enjoy Life sergisini 27 Ağustos - 08 Eylül tarihleri arasında Bodrum Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyünde Yıldız Kenter Sanat Galerisinde ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın