Sevgilinizle diğer günlerden farklı olarak sınırları zorlamaya ne dersiniz? Seks hayatınıza renk katmak ve daha fazla zevk almak için bu 6 pozisyonu mutlaka denemelisiniz.
İşte tutkulu 6 seks pozisyonu:

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN TUTKULU 6 SEKS POZİSYONU

The Rocking Horse

1- The Rocking Horse

Birbirinizin gözlerinin içine bakabildiğiniz, öpüşebildiğiniz, daha yavaş ve tutkulu bir penetrasyon sağlayabildiğiniz için mükemmel bir seks pozisyonudur.

Erkek bağdaş kurup hafif arkasına yaslanarak otururur. Elleri yerde ya da duvara yaslı olarak kalabilir. Kadın dizlerini kırarak erkeğin kucağına oturur ve elleriyle ona sarılır ve partnerinin gövdesinden destek alarak kendini aşağıya doğru çeker. Bu pozisyonda partnerinizin penisini derinlemesine hissederken, temponun kontrolünü de tamamen elinizde tutacaksın. Ayrıca klitorisiniz de bir hayli uyarılacak. Gözlerinizin içine bakarken, elleriniz ya da dudaklarınız partnerinizin boynunda, omzularında ve göğüslerinde gezinecek. Aynısı onun için de geçerli.

scissors-sex-position

2- The Scissor

Sırt üzeri uzanıp, daha rahat hissetmeniz için kalçalarınızın altına yastık koyun. Partneriniz dizleri üzerine çökerek tam karşınıza gelsin. Daha derin bir penetrasyon için bacaklarınızı açarak omuzlarına kadar kaldırsın.

Penis vajina içerisine maksimum giriş yapabildiği için erkekler tarafından en çok tercih edilen pozisyonlardan birisidir. Dikkat etmeniz gereken tek şey ise canınızı yakmasına engel olmanız.

İşe heyecan katmak istiyorsanız, yatak odası yerine mutfak masasını ya da yeri tercih edebilirsin.

3- The Crab

G noktanızı biraz uyarmanız fena olmazdı değil mi? Bu pozisyon tam anlamıyla istediğinizi elde etmenizi sağlayacak.

Partneriniz sırt üstü uzanmış ve dizlerini çok hafif kırmışken, yüzünüz ona dönük olacak şekilde üzerine oturun. Bacaklarınızı hafifçe açın ve omuzlarının yanına koyun. Bir ayak fetişisti ile beraberseniz ya da ayaklarınızdan tahrik oluyorsanız, birkaç numara deneyebilirsiniz. Ellerinizi partnerinizin dizlerinin yanına doğru koyarak destek almayı sürdürün. Eğer partnerinizin üzerinde daha hızlı gidip gelirseniz, penisini daha fazla hissedeceksiniz.

doggy-style-sex-position

4- Doggy Style

Ellerinizin ve dizlerinin üzerindeyken, penetrasyonun derinlemesine yaşanacağı ve kontrolün neredeyse tamamen erkekte olacağı bir pozisyondur. Ancak kontrolün onda olması demek, sizin tamamen pasif kalacağınız anlamına gelmez. Kalçalarınızı mümkün olduğunca iyi kullanmaya gayret etmelisiniz. Ayrıca partnerinize dönüp yapacağınız bakışmalar oldukça tahrik edici olacaktır.

the-grip-sex-position

5- The Grip

Partnerinizin tüm bedeninize temas edebileceği, tahrik olduğunuz birçok noktayı uyarabileceği bir pozisyondur. Sırt üstü uzanmışken kalçalarınızı hafifçe kaldırabilir ve penetrasyonu sağlayabilirsiniz. Zorlanırsanız altınıza koyacağınız bir yastık işleri kolaylaştıracaktır.

waterfall-sex-position

6- The Waterfall

Bacaklarınızı açarak yüzü size dönük bir şekilde oturan partneriniz, bu pozisyonda duvardan destek alabilir. Yüzün ona dönükken bacaklarınızı onun omuzlarına koymalısınız. Partnerinizin bacakları üzerine doğru hafifçe uzanabilirsiniz. Bu pozisyon, klitorisinizin de oldukça uyarılmasını sağlayacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir >>>

SEVGİLİNİZİN BURCUNA GÖRE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ

Total
2
Shares

Bir cevap yazın