Sonbahara geçişle birlikte; mutlaka değişiklik yapmamız gereken yegane moda kategorisiyle karşı karşıyayız: Çantalar!

Hafif; belki de yer yer plaj çantası olabilecek dokudaki çantaları bırakıp daha gösterişli aksesuarlara geçmenin vakti geldi.

Modası hiç bitmeyen (veya genellikle modern bir bakışla yeniden yorumlanan) bir çantalar denizinde; hala yeni trendlere yer var. Bu sezonun 90'lar ve 2000'ler bazlı ilerleyen çanta trendleri ile herkesin tatmin olacağına eminiz.

İşte sonbahar 2020'de çok konuşulacak yedi çanta modeli...

Kapak karesi: Instagram/willamazing

Louis Vuitton "Petit Noé"

Louis Vuitton "Petit Noé"

Özellikle yanında çok fazla eşya taşıyanlar için yatırım değerinde olan bu model; monogram deseni ile de bolca 2000'ler referansı veriyor!

Gucci "Gucci 1955 Horsebit Shoulder Bag"

Gucci "Gucci 1955 Horsebit Shoulder Bag"

Özellikle Tom Ford'un Gucci'deki yıllarını hatırlatan bu çanta; zamansız bir klasik olarak yatırım yapılması gereken çanta modelleri arasında yer alıyor.

Coperni "Swipe"

Coperni "Swipe"

Bu buram buram 2000'li yılların başları kokan tasarım; hobo çantaların fütüristik bir yorumu gibi. En çabasız kombinlerinizi bir anda başka bir boyuta taşıyacağına eminiz!

Dior "Bobby"

Dior "Bobby"

Adını Christian Dior'un köpeğinden alan Dior Bobby Bag; bu sezon yeniden tasarlandı. Şimdiden Instagram'ın stil gurularının kombinlerinde görmeye başladık bile.

JW Anderson "Anchor Chain"

JW Anderson "Anchor Chain"

Son dönemin yükselen tasarımcısı JW Anderson; bizi büyülemeye devam ediyor. Anchor Chain adını verdiği bu çanta ise kuşkusuz ki dolabımız için bir yatırım değeri taşıyor.

By Far "Miranda"

By Far "Miranda"

Instagram kızlarının şimdiden favorisi olan bu çanta; küçük boyutuna rağmen kullanım çeşitliliğini artıran tasarımı ile öne çıkıyor.

Telfar "Shopping Bag"

Telfar "Shopping Bag"

Yılın bir diğer 90'lar etkili çantası. Bu "shopper" model çantayıözel kılan ise her kombine etkili bir maskülen hava katması ve oldukça kullanışlı formu!