Sonbahar alışverişlerinize şimdiden eklemek isteyeceğiniz gözde bir trend önerisiyle karşınızdayız. Stiliyle ilham veren isimlerin son dönemlerde geçiş süreci kombinlerinde öne çıkan süveterler sonbaharda vazgeçilmezler listesinde baş köşede olacak gibi görünüyor.

Süveterlerle olan ilişkinizi okul yıllarında bıraktıysanız yeniden bir araya gelmek için tam sırası! Üstelik çok daha modern bir çizgide bunu yapabilirsiniz. 2020-2021 Sonbahar/Kış sezonuna damga vuracak süveterleri nasıl kombinleyeceğinize dair önerilerimize kulak vermeniz yeterli!

Mutlaka denemeniz gereken süveter kombinleri:

Beyaz basic tişört + süveter kombini

Beyaz, kırık beyaz ya da krem renklerindeki düz basic yarım kollu tişörtlerinizi sonbaharın geçiş döneminde süveterlerinizle birlikte kullanabilirsiniz. Nasılsa tişört basic! Bu nedenle süveter rengi seçiminde dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Bu görünümü renkli aksesuarlarla taçlandırmayı da ihmal etmeyin.

gÖRSELLER: @aliciafranzen

Şort + süveter kombini

Havalar iyice soğuyup kumaş şortlar yazlıklarla birlikte ortadan kaldırılmadan mutlaka denemeniz gereken bir ikili! Özellikle maskülen stili sevenler için kusursuz bir modern uyarlama diyebiliriz. Yapmanız gereken mümkünse ütü izli klasik şortlarınızı basic üst ve V yaka süveterle birlikte kombinlemek!

@maria_bernad, @matildadjerf

Gömlek + süveter kombini

İşte ikonik ikili geri döndü! İster V yaka, ister bisiklet yaka, isterseniz de bisiklet yaka süveterlerinizi gömleklerle birlikte kullanın. Tıpkı okul yıllarınızdaki gibi! Ama elbette gömlek ve süveterihavalı bir şekilde uygulamanın ipuçları var! Bu ikiliyi 2020 yılına uyarlamanın en modern yolu nötr tonlarla birleştirmekten geçiyor!

Örneğin renkli bir süveteri beyaz jean ve beyaz gömlekle birlikte kullanmayı deneyin! Ya da krem rengi süveterinizi öne çıkarmak için bebek mavisi, pudra pembe, pastel sarı gibi tonlardan yardım alın.

@annejohannsen, @MATİLDADJERF

Kapak fotoğrafı: @emilisindlev