*temp*

Çengelköy’de İstanbul Boğazı’na hakim konumu ve benzersiz hizmetleriyle  konuklarını ağırlayan Sumahan on the Water Hotel, 15 Aralık tarihine kadar Loft suite veya Executive suite odalarda konaklayan misafirlerine eşsiz bir kampanya sunuyor.

İstanbul’un şirin semti Çengelköy’de, boğaza konumlanan Sumahan on the Water Hotel, sonbahara “Merhaba” dediğimiz bu günlerde misafirlerine romantik ve sıcacık bir keyfin kapılarını aralıyor. Boğaz manzaralı odalarını, şöminelerin sıcaklığıyla destekleyen hotel, 15 Aralık 2015, tarihine kadar Loft suite veya Executive suite odalarda 2 gece konaklayan misafirlerine 2 kişilik hamam ve ya aromaterapi masajının yanında  Tapasuma restoran harcamalarında da % 10 indirim hediye ederek, Istanbul Boğazının keyfini kışında çıkarma fırsatı veriyor.

Sumahan ExecutiveSuite_1

İstanbulluların gizli cenneti
İsmini Kuzguncuk, Kanlıca, Vaniköy, Çubuklu, Kandilli gibi Boğaz semtlerinden alan 24 odası, Osmanlı mimarisini modern çizgilerle bütünleştiren tasarımıyla butik hizmet veren Sumahan, özellikle İstanbullulara, şehrin kalabalığından uzak, nostaljik bir İstanbul keyfi yaşatıyor.

 

“Dünyanın En İyi Tarihi Oteli”, “Dünyanın En Lüks Oteli” ödüllerinin yanına geçtiğimiz yıl “Deniz Kıyısındaki En Mükemmel Otel” ödülünü de ekleyen Sumahan on the Water Hotel’de ister asma katlı, bahçe çıkışlı, şömineli ve Türk hamamlı loft odalarda ister deluxe ya da executive suite odalarında İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz. Şef Gökay Çakıroğlu’nun hazırladığı lezzetlerle, baştan çıkabilirsiniz… (Bilgi ve rezervasyon için-0216 422 80 00 info@sumahan.com)

Total
0
Shares

Bir cevap yazın