Stilinizi renkli bir hale getirmek için tüm tonları aynı anda kullanmanıza gerek kalmadan ya da o çok sevdiğiniz siyah parçaları bırakmadan da bir adım atabilirsiniz.

Ya da biraz abartmaktan kimseye zarar gelmez diyerek, tepeden aşağı renklere bürünebilirsiniz. Seçim sizin. Ama bu biraz riskli tabii!

 

Yaz ile birlikte anılan ve sezona da en çok yakışan renklerden olan sarı için günlük hayata uygun stil önerileri derledik. Ünlülerin sokak stillerini mercek altında ve önerilerimiz aşağıda.

 

STİLİNİZDE SARI RENGİ KULLANMANIN 5 YOLU 5

İddialı başlangıçlara hazır mısınız? Rita Ora, sarı ve tonlarını kullanmayı çok sevdiği için bu sefer de tepeden tırnağa sarı parçalara bürünmeyi tercih etmiş. Siz ne dersiniz? Bu kombini seçerseniz, güneşe selam vermeyi de unutmayın.

STİLİNİZDE SARI RENGİ KULLANMANIN 5 YOLU 12

Enerjimiz biraz yükseldiyse, tam gaz devam. Sarı bir elbiseye kim hayır diyebilir ki? Nude tonlarda bir ayakkabı seçimi bizim için de tamamdır.

 

STİLİNİZDE SARI RENGİ KULLANMANIN 5 YOLU 567

“Sarı hiç benim rengim değil” diyenlere de ayakkabı önerisiyle geleceğiz. Siyah ve beyaz bir kombin altına biçilmiş kaftan olan sarı ince topuklu ayakkabı, bu yaz için “suyu çıkarılmaya” çok müsait bir parça.

 

STİLİNİZDE SARI RENGİ KULLANMANIN 5 YOLU 7890

Peki ya Jennifer Lopez’in bu tebessümünü ne yapmalı? Sarı elbise ve sarı kaban ikilisini ancak bu kadar kendinden emin J.Lo taşırdı diye düşünüyoruz.

 

STİLİNİZDE SARI RENGİ KULLANMANIN 5 YOLU 58

 

Elbise, ayakkabı, pantolon… Her şey tamam ama günlük kullanım için sarı bir çanta da olsa fena olmaz. Stilinizi renklendirmenin en iyi yolu.

 

STİLİNİZDE SARI RENGİ KULLANMANIN 5 YOLU 31

Victoria Beckham

 

STİLİNİZDE SARI RENGİ KULLANMANIN 5 YOLU f20

Sarı bir etek için en ideal kombin!

 

 

Total
1
Shares

Bir cevap yazın