Üçüncü sezonuyla geri dönen dizi Stranger Things, yayınlanan sezon bölümleri kadar ön plana çıkan yeni karakterleriyle de çok konuşulmaya devam ediyor.

Robin karakterine hayat veren Maya Hawke, dizinin yükselen yıldızı adeta. İşte Hawke hakkında bilmeniz gerekenler.

Maya Hawke, Dizide Robın karakterini canlandırıyor

Maya Hawke Kimdir?

4 Temmuz’da 3. sezonu yayınlanmaya başlayan Stranger Things’in yeni yıldızlarından Maya Hawke’u tanımanın vakti geldi. Hawke, üçüncü sezonda Robin karakteriyle karşımıza çıkıyor. Starcourt Alışveriş Merkezi’nde Steve Harrington ile dondurmacıda çalışan yeni bir karakter ve muhtemelen şu noktaya kadar Maya’nın aynı zamanda çok ünlü bir soyadına sahip olduğunun farkına varmışsınızdır. Maya Hawke, ünlü oyuncular Uma Thurman ve Ethan Hawke’nin kızı.

Maya Hawke Kaç Yaşında?

1998 doğumlu olan Maya Hawke, 8 Temmuz 2019’da 21 yaşına bastı.

View this post on Instagram

One summer can change everything.

A post shared by Maya Ray (@maya_hawke) on

Maya Hawke ve Ailesi

Annesi Uma Thurman ve babası Ethan Hawke olduğu için Maya Hawke zaten en başından beri şöhretin ve piyasanın içinde diyebiliriz . Anne ve babası 1998’de Gattaca filminin setinde tanışıyor ve Maya 5 yaşına gelen kadar evli kalıyorlar.

Maya Hawke ve Stranger Things

Maya Hawke, Stranger Things üçüncü sezonda Robin rolünü oynuyor. Robin, Starcourt Alışveriş Merkezi’nde Steve Harrington ile birlikte dondurmacı Scoops Ahoy’de çalışıyor. Sezonun ilerleyen bölümlerinde Dustin ve Lucas’ın küçük kız kardeşi Erica ile büyük bir maceranın ortasına düşüyor.

Dustin, Robın, steve

Maya Hawke, Quentin Tarantino’nun Yeni Filminde de Karşımıza Çıkmaya Hazırlanıyor

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun Once Upon A Time in Hollywood filminde de izlemeye hazırlandığımız Hawke; Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Margot Robbie ile birlikte oynayarak güzel bir başlangıç yapıyor olacak. Canlandıracağı Flower Child karakteri hakkında henüz pek bir şey bilinmiyor, detayları merakla bekliyoruz.


 


 


 

Total
0
Shares