Mevcut gerçekliğe bir mola vermek mi? O halde Swatch ile dünya çapında 30 günlük sanal bir yolculuğa çıkmanın tam zamanı. Jet-Lag olmadan, bavul hazırlamaya gerek kalmadan ve hatta en iyisi kanepenizden kalkmadan bu yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. İyi bir plana mı benziyor? O zaman #SwatchTakesMePlaces ile kalkışa hazırlanın.

#TeamSwatch sizi Nisan ayı boyunca dünyadaki en çok tercih edilen 30 seyahat destinasyonuna ve hatta uzaya götürüyor. Las Vegas, Venedik, İstanbul... Neden hepsi aynı anda olmasın ki? SwatchTakesMePlaces siz evden çıkmadan mutfaktan tarihe, sanattan birçok yerel deneyimlerden keyif almanıza olanak sağlıyor.

Üstelik göründüğü kadar da kolay. Instagram'da @SwatchTakesMeToCity (@swatchtakesmetoistanbul) sayfalarını takip edin. Swatch'un yerel tur rehberleri- Swatch çalışanları- tarafından hazırlanan hayal dünyasının kapıları aralansın. Zaten en güzel seyahatler henüz yapmadıklarımız değil midir?

#SwatchTakesMePlaces kolunuza göre: Her biri 30 farklı seyahat destinasyonuna özel olarak tasarlanmış 30 adet Swatch x You tasarım saatlere Nisan ayı boyunca ulaşabileceksiniz.