Timberland’in yaz koleksiyonunda her tarza uyan alternatifler yer alıyor. Kadın ve erkek ayakkabılarında ikonik tekne ayakkabıları ve çevre dostu sneaker alternatifleri öne çıkıyor. Gücünü inovasyondan ve patentli geri dönüşümlü malzemelerden alan erkek tekstil koleksiyonunda yaz renklerini yansıtan pamuklu pololar ve t-shirtlerin yanı sıra hafif ve rahat pantolonlar, hızlı koruma özellikleriyle ayrışan mayolar dikkat çekiyor. Hem spor hem de şık alternatifleriyle kadın sandaletleri ise tatil bavuluna olduğu kadar şehir hayatına da kolayca uyum sağlıyor.

Sürdürülebilirlik ve inovasyon vizyonunu ürünlerine de yansıtan Timberland’in yaz koleksiyonunda, zamansız tekne ayakkabıları, çevre dostu ve konforlu sneaker modelleri topuklu ve topuksuz kadın sandaletleri, erkek tekstilinde ise renk renk pololar, rahat pantolonlar ve şortlar, hızlı kuruma özelliğine sahip mayo şortlar dikkat çekiyor.

Sorumlu üretim felsefesi sayesinde giyerken “iyi” de hissettiren moda anlayışını yansıtan Timberland koleksiyonu sokakta olduğu kadar evde de rahatlık sunuyor.  Ayrıca Haziran itibarıyla kadın ve erkek koleksiyonundaki ürünler orijinal fiyatlar üzerinden %25 indirimli olarak anlaşmalı online alışveriş siteleri ve mağazalarda yerini alıyor. 

Zamansız gerçek bir ikon: Timberland tekne ayakkabıları

Hem şehir hayatının hem de tatil bavullarının tamamlayıcısı Timberland tekne ayakkabıları şık görünümü kadar rahatlığı ve dayanıklılığıyla da 40 yılı aşkın zamandır her ortamda kabul görüyor. Dayanıklı kauçuk tabanı, aşınmayan pirinç bağcık delikleri, ince el işçiliği detayları, iz yapmayan ve kaymaya yivli tabanıyla ısınan havalara renk ve konfor katıyor.
  
Her mevsimin eşlikçisi sneakerlar

Kadın spor ayakkabılarında sezon favorisi Emerald Bay olurken erkeklerde ise örme model Earth Rally öne çıkıyor. Plastik şişelerin dayanıklı ve esnek bir ipliğe dönüştürüldüğü patentli ReBOTL malzemesi kullanılarak üretilen her iki sneaker modeli de aktif yaşayan ve gün boyu konfor arayan şehirli kadın ve erkekler için tasarlandı.

Timberland kadın sandaletleri renkli ve alternatifli


Yaz sandalet koleksiyonu ile Timberland kadınlara çapraz, çift bantlı, parmak arası düz alternatiflerin yanı sıra, ikonik botlardan ilham alan ultra rahat mini topuklu ve bu sezon ilk kez tanıtılan yumuşak deri, kauçuk tabanlı platform topuklu modeller de sunuyor.

Gümüş ve renkli alternatifleri olduğu gibi soft pastel tonları da bulunan sandaletler tüm gün rahatlık için yumuşak ve hafif iç taban, yastıklama ve en iyi kalite yumuşak deriye sahip. Kaymaları engelleyen kauçuk dış taban, mantar ve Eva tabanı bir arada sunan modeller 499TL, 549TL, 599TL ve 699TL fiyat alternatiflerine sahip.

Yaz renkleri ve konforu erkek modasına yansıyor!

Bu yaz renkli pololara ve t-shirt modellere 3D kabartmalı logolar ve organik pamuk kumaşlar eşlik ediyor. Polo t-shirtlerde klasiklerin yanı sıra yazı yansıtan mavinin ve yeşilin her tonu, sarı ve kırmızılar var. T-shirtlerde büyüyen ağaç logosu ve kabartmalı yazılar kadar her erkeğin her sezon favorisi olan düz basic modeller de yine mevcut. Sokak stilini yansıtan rahatlığı tercih edenler için oversize seçenekler de sezonun gözdeleri arasında.

Erkek mayolarında kısa ve uzun modeller, hızlı kuruma özellikleriyle ayrışıyor. Grafik desenli modellerin yanı sıra logolu canlı renkli modeller de yaz aylarında erkeklere eşlik ediyor.

Pantolon ve kargo şort seçenekleri gücünü patentli geri dönüşümlü ReBOTL malzemelerden alan şık, inovatif ve modern tasarımlara sahip. Cepli kargolar ve lastikli paçalarla ayrışan yenilikçi modeller sokak stilini tamamlarken, klasik chinolar ise hem iş ortamına hem de sosyal ortamlara eşlik ediyor. İlhamını doğadan alan pastel renklerin öne çıktığı koleksiyonda kahverengi, bej, mavi ve yeşil tonlar ön planda.

Total
0
Shares