ickare

Online alışveriş sitesi Shopigo.com Medya & İletişim Direktörü İdil Çetin’in tatil programı ve bavuluna eklemek istedikleri…

Seyahat etmek, hayatımın en önemli parçalarından biri. Bu yüzden seçeceğim eşyalardan önce rahatça taşıyabileceğim, aynı zamanda tarzımı da yansıtan bir çantaya sahip olmak benim için çok önemli. Deri Fleet Ilya çantam benim için bu tarife çok iyi uyuyor. Onunla her yere gidebilirim, ancak özellikle en sevdiğim destinasyonlardan biri olan Mykonos’da geçireceğim bir hafta sonu için ideal.

Bu yazın olmazsa olmazı olan turuncu, benim de gardırobumda etkisini göstermeye başladı. Bu yüzden  Carven’in turuncu sweatshirt’üyle beni sahil kenarında yürürken görebilirsiniz. Aynı şekilde bol, beyaz bir gömleğin üzerine takabileceğim Orlebar Brown’un kemer ile kendimi hem şık hem de rahat hissedeceğim kesin! Bu kombiniSee Concept güneş gözlükleri, Ritmo Mundo’nun saati veya White Mounteering’in şapkasıyla tamamlayacağım.

Benim için her tatil hayatı daha önce görmediğim bir şekilde görme şansı gibidir. Bu yüzden gördüklerimi, hissettiklerimi ve düşündüklerimi her zaman not almak isterim. Bunun içinse bana ilham veren Nuuna defterimi yanımdan hiç ayırmam.

Tatil bitip yola çıktığımda ise Carven anahtarlığıma sıkı sıkı sarılırım. Çünkü her tatilin sonunda evime girip pencereleri açtıktan sonra İstanbul’u izlemek için sabırsızlanırım.

Total
25
Shares

Bir cevap yazın