Biliyordum! Daha MET Gala’da birlikte cilveleşerek dans ettikleri videoları görmüş, aklımın magazin köşesi hemen olayı yorumlamıştı. Ama o Taylor Swift’ti. Kız erkek milyonların sevgilisi, rol modeliydi.

TAYLOR SWIFT VE TOM HIDDLESTON 22

 

O sırada Calvin Harris’le birlikte olan Taylor Swift’in böyle bir ihanetini dünya kaldıramaz diye düşündüm, kimse ona yakıştıramazdı. Ama biliyordum!

TAYLOR SWIFT & TOM HIDDLESTON GETTING DOWN #MET #DANCE #FUNFUN #PRINCE #NYC #tomhiddleston

Carlos Souza (@carlossouza1311) tarafından paylaşılan bir video ()

 

 

TAYLOR SWIFT VE TOM HIDDLESTON 2
Taylor Swift ve Calvin Harris 2015 Billboard Music Awards’taki mutlu günlerinde…

Bugün The Sun gazetesinin manşetinde Taylor Swift ve Tom Hiddleston’ın (söylerken yürekler dağlanıyor) öpüşüp koklaşırken boy boy fotoğrafları yer aldı, üstelik Calvin Harris’ten ayrıldıktan iki hafta sonra. Söylenenlere göre, tüm dünya ile birlikte bu gelişmeye şahitlik eden Calvin Harris, her ayrılık sonrası yaşanan sosyal medya temizliğine başlamış bile.

Taylor Swift ve kardeşi Austin Swift’i Instagram ve Twitter’dan takip etmeyi bırakarak, ayrılığın ardından attığı barışçıl Tweet’i (dünya o kadar da iyi bir yer değil Harris) gözünü kırpmadan silmiş. A bir de önemli bir ayrıntı; Taylor Swift’in tüm fanlarını engellemiş. Aynı şekilde Taylor’ın Instagram hesabında Calvin ile geçirdiği mutlu günlerden eser yok. Calvin’den artık stüdyosuna kapanıp, çok da yabancılık çekmeyeceği Taylor Swift tribine (ayrılık sonrası mutlaka bunun hakkında şarkı sözü yazmak, beste yapmak ve onlardan milyonlar kazanmak gibi) girmesini bekliyoruz.

 

TAYLOR SWIFT VE TOM HIDDLESTON
Tom Hiddleston’ın adı bir dönem I Saw the Light filminde başrolü paylaştığı Elizabet Olsen ile aşk dedikodularına karışmıştı.

 

Asıl konumuza dönersek… Aranızda çoğu kişi Tom Hiddleston’ı yakından tanıyor, çoğu kişinin gözü bir yerden ısırıyor; “Ben bu adamı nereden tanıyorum?” diyordur. Biz söyleyelim; Odin’in üvey ve kötü kalpli oğlu Loki, Sadece Aşıklar Hayatta Kalır’ın Adam’ı, ütopik High-Rise’ın daha sonradan çıldıran sakinlerinden Laing’i kısaca çoğu sinefilin kalbinde büyük bir saygınlık sahibi olan İngiliz aktörü o.

 

taylor swift yeni aşkı
Thor üçlemesinde canlandırdığı Odin’in üvey oğlu, Thor’un üvey kardeşi anti-kahraman Loki karakteri ona Amerika’da ün kazandırdı.

 

Bu ilişkinin diğer tarafında yer alan kişi ise her albümü milyonlarca kopya satan, video klipleri Youtube’ta izlenme rekorları kıran, konser biletleri kısa sürede tükenen ve hayranlarını mutlu etmeyi seven bir müzisyen kısaca bir yıldız. Bu tanım aynı zamanda biz kadınların her seferinde; “Bu erkekler Taylor Swift’te ne buluyor?” sorusunun da cevabı. Ama Hiddleston’ın Taylor ile dansından sonra verdiği röportajda; “Taylor büyük bir yıldız, aynı zamanda çok çekici!” sözleri zaten yeterince anlatıyor. İlerleyen zamanlarda üzüleceğimiz nokta; oyunculuk yeteneğinden çok adı yerine Taylor Swift’in sevgilisi etiketine yapışacak olması. Bu ilişkiden yine en karlı çıkan Swift olacak. Göreceksiniz; Hiddleston’ın her daim sergilediği centilmen naif ve eğlenceli tavır, Taylor’a yeni bir albüm kazandıracak. Şimdiden sıkıldık, sıradaki!

 

TAYLOR VE ONA ŞARKILAR YAZDIRAN ERKEKLER

taylor swift aşkları 2
Taylor Swift – Joe Jonas
tom hiddleston taylor swift
Taylor Swift – Taylor Lautner

 

taylor swift aşkları
Taylor Swift – Jake Gyllenhaal

 

taylor swift aşkları e
Taylor Swift – Conor Kennedy

 

taylor swift aşkları 89
Taylor Swift – Harry Styles

 

taylor swift calvin harris
Taylor Swift – Calvin Harris

Total
1
Shares

Bir cevap yazın