Üzgünüz Time ama geç kaldın! Biz Taylor Swift’i 2012 Kasım sayımızda çoktan kapak yapmıştık bile.

Çalkantılı aşk hayatı ve müziğiyle sürekli gündemimizi meşgul eden Taylor Swift hakkındaki yazımıza ve çekimimize yeniden göz atmaya ne dersiniz?

1

İşin bir de skandal boyutu var! Kanye West ile olan gizli ilişkisini ima eden şarkısı buna neden olan… Hepimizin bildiği gibi; 2009 MTV Müzik Ödülleri Töreni’nde En İyi Video dalında ödülünü kucaklayıp, hayranlarına teşekkür ettiği sırada mikrofonu kapan West; “İtirazım var! Beyoncé’nin videosu tüm zamanların en iyi videosuydu” diye bağırmıştı. Tahmin edeceğiniz gibi bu olay günlerce konuşuldu. Hatta Başkan Obama dahi West’in bu davranışını kınayarak, kendisinden ‘budala’ diye bahsetti. Swift herkesin gözü önünde gerçekleşen bu olayın intikamını da Innocent adlı şarkısıyla almakta gecikmedi. Hatta CD’sinin şarkı sözlerini içeren kısmında ima etmek istediği bölümleri büyük harflerle betimledi. Aynı dönemde; We Are Never Ever Getting Back şarkısı, iTunes’da birinci sıraya en hızlı yerleşen single olarak Lady Gaga’nın tahtını yerle bir etti.
“Yaptığım doğru demiyorum ama bu da benim başkaldırış şeklim. Müzik sahip olduğum her şey. İsyankârlığım, sığındığım sakin liman, intikam alış şeklim, aşkım, tutkum, her şeyim. Ayrıca; hayatıma giren kişi beni aldatmışsa ve ben de bunu konu alan bir şarkı sözü yazmışsam, bu benim değil, onun hatasından kaynaklanıyor demektir” diyor.
Swift; Hyannis Port’ta, Robert F Kennedy’nin torunu Conor Kennedy ile kol kola görüntülenmesinden bu yana da hayli konuşuluyor. Zira hepimizin bildiği gibi Kennedy’ler, Amerika’nın en varlıklı ve önemli ailelerinden biri. Aralarındaki yaş farkına rağmen (18 yaşında ve halen yatılı okuyan Conor Kennedy, Swift’ten dört yaş küçük) ikilinin çok mutlu olduğu, hatta Taylor’ın Kennedy malikânesinin hemen yakınında beş milyon dolarlık bir ev satın aldığı fısıldanıyor. Çiftin arasında aşktan da öte bir bağ kurulduğunu ise Conor’ın büyükannesi Ethel, ileride Swift’in aileye katılırsa üzerlerindeki lanetin de sona ereceğine inandığını dile getirmesi ele veriyor. Ethel’in büyük bir Swift hayranı olduğu da fısıldananlar arasında…
Kennedy ailesine yakınlığını farklı değerlendiren, hatta ‘Taylor Kennedy’ diyerek genç yıldıza ironik yaklaşanları uyarmakta fayda var; Swift’in aşka inancı sonsuz… Zaten kendisi de; “Aşk küçüklüğümden bu yana beni büyüleyen tek duygu. Yoksa bunca şarkı sözünü nasıl yazardım?” diyor. Magazin basınının gündeminden düşmeyen özel hayatındaki hatalarına rağmen, aşktan vazgeçmiş değil.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın