TAYTLA KULLANDIĞINIZDA SİZİ OLDUĞUNUZDAN DAHA İNCE GÖSTERECEK 9 TUNİK (10)

Taytlar ve streç pantolonlar dolabınızda istediğiniz forma girene kadar beklemek zorunda değil. Sezonun trendi oversize tunikler sayesinde rahatlık ve şıklığı bir arada yakalayıp daha ince bir görünüm elde edebilirsiniz. İşte taytla kullandığınızda sizi olduğunuzdan daha ince gösterecek 9 tunik:

Görseller: Pinterest

TAYTLA KULLANDIĞINIZDA SİZİ OLDUĞUNUZDAN DAHA İNCE GÖSTERECEK 9 TUNİK (4)

Madewell Oversized Boyshirt

Bu parça herhangi bir gömlek gibi görünebilir ancak oversize ve ekstra uzun kalıbı onu özel kılıyor. İster jean pantolonla, ister siyah taytla giyin; ofiste şıklığı ve rahatlığı bir arada yakalayacaksınız.

TAYTLA KULLANDIĞINIZDA SİZİ OLDUĞUNUZDAN DAHA İNCE GÖSTERECEK 9 TUNİK (3)

Talula Bilbao T-Shirt

Bu tişört-tuniğin boyu oldukça kullanışlı! Sneakerlarla birlikte harika bir hava alanı, deri tayt ve blazerla ise çabasız şıklıkta bir gece kombini olabilir.

 

TAYTLA KULLANDIĞINIZDA SİZİ OLDUĞUNUZDAN DAHA İNCE GÖSTERECEK 9 TUNİK (2)

Tibi Satin Poplin Cut Out Shoulder Tunic

Tibi'nin bu sezon oldukça popüler olan omuz dekolteli tunikleri, alışveriş listemizin üst sıralarında yer alıyor. Üstelik tüm pantolon modelleriyle de kullanabilirsiniz.

TAYTLA KULLANDIĞINIZDA SİZİ OLDUĞUNUZDAN DAHA İNCE GÖSTERECEK 9 TUNİK (6)

Alice + Olivia Camron Collared Poplin Tunic

Bu parçanın olmadığı bir dolap düşünemiyoruz: Beyaz koton gömlek! Bu tunik uzunluğundaki gömlek streç pantolon veya taytla en kolay ve şık kombininiz olacak.

 

TAYTLA KULLANDIĞINIZDA SİZİ OLDUĞUNUZDAN DAHA İNCE GÖSTERECEK 9 TUNİK (5)

Willow & Clay Sleeveless Open Knit Tunic

Bu örgü tunik, dengesiz hava şartları için oldukça kullanışlı. Slim kalıbı nedeniyle streç pantolonlarla inanılmaz görünecek.

TAYTLA KULLANDIĞINIZDA SİZİ OLDUĞUNUZDAN DAHA İNCE GÖSTERECEK 9 TUNİK (1)

Zara Oversized Shirt

Hafta sonu için kolay bir kombine mi ihtiyacınız var? Bu oversize denim üstü siyah tayt ve sneakerlarla deneyin. Kolay, casual ve rahat. Ayrıca eşofmanlarınızdan daha şık bir seçim!

TAYTLA KULLANDIĞINIZDA SİZİ OLDUĞUNUZDAN DAHA İNCE GÖSTERECEK 9 TUNİK (9)

Theory Awenna Silk Tunic

Gece için kusursuz bir seçim! Tayt ve topuklularla kombinleyin; aksesuarları da unutmayın! Sade ama gerçekten etkileyici.

 

TAYTLA KULLANDIĞINIZDA SİZİ OLDUĞUNUZDAN DAHA İNCE GÖSTERECEK 9 TUNİK (8)

Free People Border Print Collar Tunic

Fotoğrafa aldanmayın, bu tunik gerçekten uzun! Free People markasının fanları tarafından da oldukça övülen bu tunik, pek çok farklı renk seçeneğine de sahip.

TAYTLA KULLANDIĞINIZDA SİZİ OLDUĞUNUZDAN DAHA İNCE GÖSTERECEK 9 TUNİK (7)

Everleigh Mirabel Tunic

Bu kolsuz tunik sezonun en çok satanları arasında. Sırtında da çapraz ip detayı bulunan bu tuniği; ofisten partiye geçişte kolaylıkla uyarlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın