İçerisinde bulunduğumuz günlerle birlikte , özellikle kutladığımız doğum günleri düşünüldüğünde gündemimize giren Terazi burçları, her zaman romantik, sakin ve sadık erkekleriyle dikkat çekmiştir. Terazi burcu erkeğini tanımlamak için sayfalar yetmez farkındayız, ancak nasıl baştan çıkarabileceğiniz konusunda bir kaç tüyo verebiliriz. İşte Terazi burcu erkeğini baştan çıkarmanın 10 yolu:

# Terazi erkeğini meraklandırma

Öncelikle sakin ve yavaş olmalısınız. Her şeyi ağırdan almayı seven Terazi burcu erkekleri maalesef aceleye gelemeyeceklerdir. Bu durum fiziksel aktiviteler ve ilişkiniz için de geçerli. Ancak onlar ağırdan alıyorsa bir bildikleri vardır.

terazi burcu erkeği nasıl baştan çıkarılır?
Terazi erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? +

Dış görünüşe oldukça önem veren Terazi burcu erkekleri her daim bakımlı kadınlardan hoşlanacaktır. Kendisi de bakımına düşkün olan bu erkek, aynı özeni karşısındakinden de bekleyecektir.

# Terazi erkeği aşkta nasıl?

Onun için dünyadaki en önemli şeylerden biri romantizmdir. Kendisi aksini iddia etse de, naif yapıda insanlardan hoşlanan bu bu burç için aradaki romantizm ateşini canlı tutmalısınız.

terazi burcu erkeği nasıl aşık edilir?

Damak tadına oldukça düşkün olan bu erkek için mutfakta başarı önemlidir. Kendisi için hazırlanmış romantik bir akşam yemeği kalbini fethedebilir.

terazi burcu erkeği nelerden hoşlanır?
Terazi burcu erkeğinin zaafları nelerdir? +

Sadece erkekleri değil, bu burcun temel özelliği olarak yalnızlığı gösterebiliriz. Terazi burcu yalnızlığa değer verir. İlişkinizde ona biraz alan bırakın. Yalnız kalmak istediğinde bunun nedeni size tavır alması değil; kendisiyle baş başa kalmayı sevmesidir.

terazi burcu erkeğinin dikkatini nasıl çekebilirsiniz?
Terazi erkeğini tahrik etmenin 10 yolu +

Terazi burcunun öne çıkan negatif özelliği olan alınganlık konusunda tedbirli olmanız gerek. Yapabileceğiniz en iyi şey üzerlerine gitmemek olabilir.

terazi burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Sorumluluk almaktan pek hoşlanmayan bu burç için, partnerinden gerekli desteği gördüğünde işler değişebilir. Eğer ona yeterince destek olur, motive ederseniz; içerisinden hiç beklemediğiniz bir kaplan çıkarabilirsiniz. Sevdiği insanı mutlu etmek için hedefe odaklanabilir. Her şeyden önce onun en yakın arkadaşı olmalısınız, unutmayın. Ona göstereceğiniz bu destek onların kalbine dokunacaktır.

TERAZİ BURCU ERKEĞİNİN OLUMsuz ÖZELLİKLERİ

Kalabalıktan hoşlanmayan bu erkek için, baş başa geçireceğiniz doğa içinde tatiller planlayın. Bulunduğu ortamdan çok etkilenen bu burcun erkeği, bu tarz doğayla iç içe mekanlarda kendisini bulacak ve partnerine zevkli dakikalar yaşatacaktır. Aynı şekilde yakın arkadaş grubunuzla düzenleyeceğiniz küçük ancak eğlenceli partiler de onları çok mutlu edecektir.

İstemediği kalabalık ortamlara girdiğinde size bile yabancılaşabilir. Onun yanında olmaya özen gösterin.

Konforlu ve eğlenceli bir ev onlar için önemlidir. Keyif aldığı hobileri gerçekleştirebileceği bir oda bile onu çok mutlu edecektir.

Terazi erkeği cinselliği hakkında genel bilgi +

# Terazi erkeği cinsellik ve cinsel performans

Terazi erkeği cinselliği ağırdan almayı sever. Hatta o kadar ağırdan alır ki bazen kendinizi "acaba beni arzulamıyor mu" diye sorgularken bulursunuz. Ancak Terazi erkeğinin sabrını göz önünde bulundurmalısınız. Her konudaki sabrıyla sinirlerinizi bozabilecek olan Terazi erkeği, sekste de sabredecektir. Sonundaki doyasıya zevk ve mutluluğa değeceğine emin olabilirsiniz.

Terazi erkeğinin seks hayatı

Bir cevap yazın