Dünya çapında seçkin ‘Tommy Hilfiger’ mağazalarında sunulan yeni bir uygulama sayesinde moda severler 2015 Sonbahar ‘Hilfiger Collection’ defilesini en ön sıradan 360 derece 3D sanal gerçeklik deneyimiyle izleyebiliyor. Dünyada büyük ilgi gören bu uygulama ülkemizde de Tommy Hilfiger Zorlu Center mağazasında sosyal medyanın beğenilen isimlerine sıra dışı bir deneyim yaşattı.

1452067873_02_Model__Wearing_Virtual_Reality_Headset_in_TH_5th_Avenue_Flagship_Store

Tommy Hilfiger dünya çapındaki seçkin ‘Tommy Hilfiger’ mağazalarında sunulan yeni bir uygulama sayesinde moda tutkunlarını 2015 Sonbahar Hilfiger Collection defilesini çığır açan üç boyutlu, 360 derece sanal gerçeklik deneyimiyle izlemeye davet ediyor. İlk kez Tommy Hilfiger New York, 5th Avenue mağazasında lanse edilen teknoloji, daha sonrasında Londra, Paris, Milano, Amsterdam, Düsseldorf, Floransa, Zürih ve Moskova gibi şehirlerde Tommy Hilfiger sevelerin deneyimine sunuluyor.

1452067835_01_Model_Wearing_Virtual_Reality_Headset_in_TH_5th_Avenue_Flagship_Store_copy

Müşteriler bir Samsung GearVR cihaz kullanarak 16 Şubat 2015 tarihinde Manhattan’daki Park Avenue Armory’de düzenlenen 2015 Sonbahar Hilfiger Collection defilesinin en ön sırasında oturuyormuş hissi veren sanal bir deneyim yaşatıyor. Sanal gerçeklik deneyimiyle kullanıcılara sadece podyumun mükemmel görünümü değil aynı zamanda normalde defilenin yapımcıları haricinde kimsenin erişemediği kulis görüntüleri de sunuluyor. Mağazalardaki sanal gerçeklik uygulaması, 2015 Sonbahar defilesinin Amerikan futbolu temasında dekore edilmiş ayrı bir bölümünde konumlandırılıyor.

Tommy Hilfiger bu yenilikçi uygulama hakkında düşüncelerini “Sanal gerçeklik aracılığıyla benzersiz defilemizi mağaza ortamına taşıyabiliyoruz. Tüketiciler defilenin muhteşem podyumunda müzik eşliğinde çok özel kulis anlarına da göz atarak kıyafetleri hareket halinde görecek, gerçek defile ortamındaymış gibi hissedecek. Geleneksel alışveriş deneyimini son derece ilginç ve yenilikçi bir seviyeye çıkarıyoruz,” sözleriyle dile getirdi.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın