Baştan aşağı moda felsefesinin yaratıcısı TONI&GUY HairMeetWardrobe, Türkiye’ nin genç ve başarılı moda tasarımcısı Zeynep Tosun ile olmazsa olmaz bir aksesuar olan Beauty Clutch için işbirliği yaptı.

TONI&GUY, saçlarımızın genel görünümümüzün en önemli tamamlayıcısı, stilin ise yaşam tarzımızın en güçlü yansıması olduğu bakış açısı ile günümüz şehirli kadınının dinamizmini harekete geçirecek saç bakım ve şekillendirme ürünlerini tasarlıyor.

IMG_7787

Zeynep Tosun çağdaş kadının bu hareketliliğinden ilhamla yarattığı beauty clutchda  maskülen ve feminen ruhları sentezleyerek tasarımına yansıttı.

IMG_9121

TONI&GUY’ ın Classic, Creative, Casual ve Glamour olmak üzere yarattığı 4 farklı koleksiyonu, 4 farklı tarzı içinde barındıran, yenilikçi ama  aynı zamanda klasik, doğal ama aynı zamanda havalı şehirli kadını yansıtıyor. Zeynep Tosun, tasarımında geometrik desenleri, gölgede kalan romantik çiçek motifleri ile birleştirerek ve canlı renkleri derinin baştan çıkarıcı dokusu ile bir araya getirerek TONI&GUY’ ın bu 4 koleksiyonunu temsil eden  şehirli kadının kimliğine vurgu yapıyor.

IMG_7748

Zeynep Tosun imzalı beauty clutch önünde yer alan deri aksesuarı ile elde tutulabiliyor ve feminen püskül detayı ile çağdaş kadının tarzının tamamlayıcısı olmaya hazırlanıyor.

TONI&GUY  Zeynep Tosun işbirliği ile stil tamamlayıcı misyonunu bir üst kademeye taşıyor ve günümüz kadınının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Zeynep Tosun tasarımı TONI&GUY beauty clutchlar Boyner mağazalarında iki ürün alımında hediye edilecek.

TONI&GUY HAIRMEETWARDROBE, 17 sezonu aşkın süredir London Fashion Week’in resmi saç sponsorluğunu yürütüyor ve ürünlerini geliştirirken modadan ilham alıyor.  İngiliz saç tasarımı markası TONI&GUY, Londra Moda Haftası kulislerinde edindiği deneyimle geliştirdiği yeni koleksiyonları ile Türkiye’de de saçının tarzıyla buluşmasını isteyenlerin tercihi oluyor.

TONI&GUY HAIRMEETWARDROBE hakkında daha detaylı bilgi için:

www.sacintarzin.com

www.hairmeetwardrobe.com

facebook/hairmeetwardrobe

twitter/hair_wardrobeTR

youtube/hair_wardrobeTR

Total
0
Shares

Bir cevap yazın