İkonik moda markası SIBLING London, panjurlarını kapatmadan hemen önce son tasarımsal iş birliğini TONI&GUY ile gerçekleştirdi.

İki çarpıcı İngiliz markası TONI&GUY ve SIBLING LONDON yaratıcılıklarını buluşturarak sınırlı sayıda tasarlanmış SIBLING imzalı TONI&GUY ambalajı için bir araya geldiler.

SIBLING, İlkbahar-Yaz 2015 erkek koleksiyonunda da kullandığı ezber bozan baskılar ile 80’ ler Madonna’ sından esinle oluşturduğu desenleri TONI&GUY ambalajlarında bir araya getirdi ve ortaya mükemmel bir tasarım karması çıktı.

TONI&GUY ile ilk iş birliğini Sonbahar-Kış 2017 Londra Erkek Moda Haftası’ nda gerçekleştiren SIBLING LONDON’ ın TONI&GUY için özel olarak tasarladığı kabile baskılı, renkli, eğlenceli ve kendine özgü ambalajlı ürünler seçkin parfümerilerde satışa sunuluyor.

SIBLING LONDON imzası taşıyan, TONI&GUY ın Londra Moda kulislerinde edindiği deneyim ile tasarladığı saç bakım ve şekillendirme ürünleri, eğlenceli renkleri ile tasarımın gücüne inananlar ile Eylül ayında buluşacak!

TONI&GUY, 17 sezonu aşkın süredir London Fashion Week’in resmi saç sponsorluğunu yürütüyor ve ürünlerini geliştirirken modadan ilham alıyor.  İngiliz saç tasarımı markası TONI&GUY, Londra Moda Haftası kulislerinde edindiği deneyimle geliştirdiği yeni koleksiyonları ile Türkiye’de de saçının tarzıyla buluşmasını isteyenlerin tercihi oluyor.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın