Cildinize günde 4 – 5 farklı ürün kullanmaktan sıkıldınız mı? Her gün piyasaya çıkan ve yeni şeyler vaat eden cilt bakım kremleri sizi hayal kırıklığına mı uğratıyor? Göz kremi, serum, gündüz ve gece nemlendiricisi yerine tek bir krem kullanmak istemez miydiniz? ABD’nin önde gelen cilt bilimcilerinden Dr. Macrene, 37 Extreme Actives ile cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, dünyanın en iyi anti-aging içeriklerini tek bir üründe bir araya getirdi.

37 Actives_Cleansing Treatment

ABD’nin önde gelen cilt bilimcilerinden Dr. Macrene M.D., PH.D., F.A.A.D., New York’un ünlü dermatologlarından biridir ve kendi araştırma kliğini yönetmektedir.  Moleküler biyoloji ve klinik dermatoloji alanında uzmanlaşmış ve bilimsel araştırma konusunda 30 yıllık geçmişe sahip olan Dr. Macrene, bilim lisansı, tıp derecesi ve genetik üzerine doktora olmak üzere Harvard Üniversitesi’nden üç diploma sahibidir.

Dr. Macrene ‘in geliştirdiği 37 Extreme Actives, tüm cilt yaşlanması sorunlarında etkili olan, gücü kanıtlanmış aktif maddeleri tek kremde topluyor. Saygın bir laboratuvar tarafından yapılan bağımsız testler, kırışıklık, kahverengi ve kırmızı leke görünümü gibi tüm cilt yaşlanması sorunlarında klinik kozmetik testlerle etkinliği kanıtlanmıştır. 37 Extreme Actives kullanımıyla şu ana rastlanan hiçbir alerji vakası bulunmuyor.

 

Tek krem teknolojisi sayesinde çok sayıda ve çeşitte yaşlanma karşıtı aktifi hedef alan ve birleştiren One-Step Skin Care Solution® (Tek Adımlı Cilt Bakım Formülü) ile cilt kürünüzü sadeleştirin. Tüm cilt yaşlanması sorunlarında klinik kozmetik testlerle etkinliği kanıtlanmıştır.

37 Actives_Cream_ExtraRich

37 Extreme Actives;

 

  • Dünyanın en iyi 50 yaşlanma karşıtı içeriği bir kavanozda yer alır. Her yıl son teknoloji aktiflerle güncellenir.
  • Cildinizin tüm anti-aging ihtiyaçlarına seslenir. (Kırışıklık karşıtı, Kahverengi leke karşıtı, Kızarıklık karşıtı, Antioksidan, Prokolajen, DNA koruması, Hücresel yenilenme, Cilt bariyerini güçlendirme, Yaşlanma onarımı, Nemlendirici)
  • Çok sayıda ve çeşitte yaşlanma karşıtı içeriği aktif bir biçimde birleştiren patentli formüle sahiptir.
  • Paraben, propilen glikol, parfüm ve plastik içermez.
  • Hayvansal içerik kullanılmamıştır.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
  • USDA sertifikalı organik bitki özleri içerir.

 

Ürünün kullanımından 4, 6 ve 8 hafta sonrası ile ilk ölçümler karşılaştırıldığında;

  • 4 hafta sonra, kaz ayağı ve kırışıklık görünümünde %8,5 azalma (iyileşme)
  • 6 hafta sonra, kaz ayağı ve kırışıklık görünümünde %17 azalma (iyileşme)
  • 8 hafta sonra, kaz ayağı ve kırışıklık görünümünde %17 azalma (iyileşme) tespit edilmiştir.

*Bağımsız araştırma şirketlerinde test edilmiştir.

 

KULLANIMI: Nazik bir temizleyici ve ılık su ile cildinizi temizlendikten sonra, bezelye büyüklüğünde kremi günde iki kez yüzünüze sürün ve iyice emilene kadar masaj yapın.

960 TL – 50ml/1.7 oz.

650 TL – 30ml/1.0 oz.

Sadece Beymen Zorlu Mağazasında satışta!

Total
0
Shares

Bir cevap yazın