TÜM GÖZ RENKLERİ İÇİN EN ÇEKİCİ MASKARA VE FAR ÖNERİLERİ  (1)

Tüm makyaj trendlerinin ve tonlarının artık cesaret işi olmaktan çıkıp gündelik hayatımıza katıldığı şu günlerde, zamanında büyük bir hevesle aldığınız ancak uzun süredir denemeye cesaret edemeyip makyaj çantanızdan çıkarmadığınız tonları kullanmanın vakti geldi. İşin avantajı ise cesur tonların cazibeli bakışları da beraberinde getiriyor olduğu gerçeği. İşte tüm göz renkleri için en çekici maskara ve far komboları: 

 

 

TÜM GÖZ RENKLERİ İÇİN EN ÇEKİCİ MASKARA VE FAR ÖNERİLERİ  (5)

Kahverengi gözler: Altın tonlarında far + menekşe rengi maskara

Gözlerinizin kahverengi tonunu en cesur şekilde vurgulayacak ton, altın tonları olacaktır. Peki kirpikler mi? Fazla cesaret işi gibi gelse de kulağa, ultraviolet kirpikler hem oldukça moda hem de göz makyajınızla kontrast yaratarak dikkat çekici ve büyüleyici bir görünüm sağlayacak.

TÜM GÖZ RENKLERİ İÇİN EN ÇEKİCİ MASKARA VE FAR ÖNERİLERİ  (6)

Mavi gözler: Bakır tonlarında far + lacivert maskara

Mavi gözlerinizi öne çıkarmanın en cazibeli yolu, turkuvaz ve turuncu gibi tropikal tonların etkilerinden geçiyor. Sıcak bakır tonunu göz kapağınıza iyice dağıtın. Sonrasında lacivert far ile gölge yaratın ve lacivert maskara ile makyajınızı tamamlayın.

TÜM GÖZ RENKLERİ İÇİN EN ÇEKİCİ MASKARA VE FAR ÖNERİLERİ  (7)

Yeşil gözler: Kahverengi far + Bordo maskara

Yeşil gözlerinize uygulayacağınız kahverengi far, gözlerinizi daha parlak ve ışıltılı göstermeye yardımcı olacaktır. Bordo rimel ise aynı renk çemberinin bir öğesi olarak makyajınızın tamamlayıcı parçası görevini görüyor. Zaten göz makyajında uygulayacağınız herhangi bir kızıl gölge her zaman çekicilik katsayınızı arttıracaktır.

TÜM GÖZ RENKLERİ İÇİN EN ÇEKİCİ MASKARA VE FAR ÖNERİLERİ  (1)

Ela gözler: Mor göz farı + Kahverengi maskara

Ela gözler içerisinde yeşil, mavi, amber ve kahverengi tonlarını bulundurur. Bu yüzden istediğiniz renkleri kullanarak dikkatleri çekmeniz mümkün ancak biz ultra çekicilik için mor tonlarında göz farı ve kahverengi maskara öneriyoruz.

TÜM GÖZ RENKLERİ İÇİN EN ÇEKİCİ MASKARA VE FAR ÖNERİLERİ  (2)

Amber göz rengi: Pas rengi far + kobalt mavisi maskara

Kremsi terracotta tonları, sarı tonuna sahip gözlerinizi cazibenin odak noktası yaparken, canlı kobalt mavisi ton dinamik bakışlara sahip olmanızı sağlayacak.

 

 

Total
3
Shares

Bir cevap yazın