Türkbükü’nün en yenisi “Afitap Türkbükü”nü keşfettiniz mi?

Bodrum’da misafirlerini ağırlamaya başlayan Afitap Türkbükü, eşsiz lezzetleri; sevilen 80’ler, 90’lar müzikleriyle Türkbükü’nün atmosferine yeni bir soluk katıyor. Huzur veren deniz manzarası ve loş ortamıyla romantik Bodrum akşamlarının vazgeçilmezi olmaya aday! Leziz meze çeşitleri, ara sıcakları ve iki çeşit ana yemek seçenekleriyle, damak tadına önem verenlerin de şimdiden ilk duraklarından biri…

Bodrum’un gözdesi Türkbükü ve Türkbükü’nde yepyeni bir mekan: Afitap Türkbükü! Mimar/ şef Burcu Alpan’ın ortaklığında ve işletmeciliğinde bu yaz açılan Afitap Türkbükü, üç genç ortağın girişimiyle Bodrum severlerin hizmetinde…

Türkbükü’nü çok sevdiğini ve burada yer alan köklü işletmelerden biri olmayı hedeflediklerini söyleyen ortak/işletmeci Burcu Alpan, “köy”e alternatif lezzetler ve farklı bir ambians kazandırmak için yola çıktıklarını vurguluyor. Alpan, deneyimli işletmecilerden de ilham aldıklarının altını çizerken Türkbükü’ne büyüleyici bir mekan kazandırmaktan dolayı çok mutlu ve gururlu.

Lezzet Meraklıları Da Müzik Tutkunları Da Afitap Türkbükü’nde Buluşuyor

Bu yaz açılan, 250 kişi kapasiteli Afitap Türkbükü, birbirinden özel lezzetlerinin yanı sıra renkli DJ performansı ve nostaljik müzikleriyle de iddialı. Meyhanenin geniş menü yelpazesinde yer alan dövme hıyar salatası, Ege Denizi’nin sunduğu taptaze lezzet deniz börülcesi ve balık turşusu gibi birbirinden özel tatlar da tam not alanlar arasında.

Yeni nesil meyhane “Afitap Türkbükü”, saat 20.00 itibariyle başlayan akşam yemeği için Alakart menüsünün yanı sıra üç adet fiks menü seçeneği de sunuyor. Seçeceğiniz fiks menüde sınırlı-sınırsız özelliklerine göre fiyatlar; 180 TL, 240 TL ve 300 TL arasında değişiyor. Fiks menülerin içinde 10 çeşit meze, 3 çeşit ara sıcak, ana yemek, tatlı ve meyve ikramları da mevcut.

Türkbükü’nde Yeni Bir Mekanınız Var: Afitap Türkbükü

Bodrum aşığıysanız, Türkbükü’nden vazgeçemiyorsanız, artık bu “köy”de yeni bir mekanınız daha var! Afitap Türkbükü; eşsiz manzarası, leziz tatları ve DJ Yalın Günal’ın performansı eşliğinde 90’ların unutulmaz parçaları ile misafirlerini eğlencenin doruklarına çıkartıyor.

Türkbükü’nün yepyeni adresi Afitap Türkbükü, 20.00-03.00 saatleri arasında sevdiklerinizle eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşatmak için sizleri bekliyor.

Yoksa siz hala keşfetmediniz mi?

Total
0
Shares