Türkiyenin farklı şehirlerinde toplam 47 stüdyosu ile hizmet veren fitimtime ile tanışmak için, wwww.fitintime.com.tr adresine girip, ücretsiz deneme antrenmanı formunu doldurman yeterli.

 

EMS teknolojisi kullanarak kurguladığı 25 dakikalık antrenmanları ile fitintime, günden güne artan şehir temposu için güçlü ve farklı bir egzersiz deneyimi sunuyor. Web sitesi üstünden doldurulan ücretsiz deneme antrenman formu sonrasında, kendine en yakın stüdyodan randevu alarak, sistemle tanışmak mümkün. Kişiye özel tasarlanan ve antrenör eşliğinde yapılan egzersizler için yanında bir çift temiz spor ayakkabı ile gelmen yeterli. Egzersiz sırasında kullanılacak kıyafetleri fitintime senin için tedarik ediyor.

fitinime’da Alman miha bodytec teknolojisi ile birlikte uzman eğitmenler eşliğinde yapılan ve senin ihtiyacına göre planlanmış egzersizler, kısa sürede kas kazanımı ile birlikte hızlı yağ yakımı sağlıyor. fitintime antrenmanları ile sadece kilo, selülit ve yağlardan kurtulmakla kalmayıp aynı zamanda çok daha güçlü ve sağlıklı bir vücuda ulaşabilir, tüm fiziksel problemlerinden kurtulabilirsin. Yeni sezonu avantajlı paketlerle karşılayan fitintime’ın etkili antrenmanlarıyla hızlı sonuç almak için sana en yakın stüdyoyu bularak, ücretsiz deneme antrenman formu doldurman yeterli

Daha fazla bilgi edinmek için, www.fitintime.com.tr adresini tıkla, hadi!

  

Total
0
Shares

Bir cevap yazın