FLY - INN BEACH

Muzipo Kids Haziran ayı itibariyle Çeşme FLY-INN Beach’te açılıyor. Aileler güneşin, denizin ve plajın keyfini çıkarırlarken çocuklar da yaşıtlarıyla birlikte hem tatil yapacaklar hem de hareketli programlar ile eğlenecekler. Tüm yaz boyunca sürecek survivor parkurları ve eğlenceli etkinlikler ile çocuklar bambaşka bir tatil yaşayacaklar.

Muzipo Kids, tüm çocukların hareket edebileceği alanlar oluşturarak, erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratarak, hareket temelli eğitim veriyor. Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyunlar ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefliyor.  Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini akış konseptli bilimsel bir yaklaşım ve çok yönlü aktivitelerle destekliyor.

IMG_8146

ÇOCUKLAR MUZİPO KİDS’te YAZ AYLARINDA SPOR YAPARAK TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARACAK..

3-12 yaş arası tüm çocukların okul ortamı dışında yeni deneyimler yaşamalarını ve yaratıcı içerikli bir yaz tatili dönemi geçirmeleri için;

Survivor, doğa sporları, jimnastik, yaratım & bilim atölyeleri, yaratıcı zeka, çocuk zumbası, minik şefler, sokak oyunları, hareket eğitimi, sinema ve partilerden oluşan zengin içeriğiyle çocukların eğlenerek öğrenecekleri, sosyal, psikolojik ve fiziksel gelişimlerine devam edebilecekleri, butik ve eğlenceli haftalık aktiviteler olacak.

IMG_8153

Muzipo Kids Hakkında:

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids, her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak” misyonu ile hizmet veriyor. Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyun ve atölye çalışmaları ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefleyen Muzipo Kids, çocuklara gerçek potansiyellerini keşfedecekleri ortam yaratmaktadır. Franchise sistemi ile Türkiye’nin her iline yayılarak, ülke genelindeki tüm çocukların hayatına eğlenceli hareket katmak isteyen Muzipo Kids, yeni girişimcilerini bekliyor. Franchise hakkında ayrıntılı bilgi için 0 (216) 338 77 11 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın