UĞRUNA EVLİLİK BİTİRİLEN ÜNLÜ İSİMLER

Aşk eğlenceli bir şeydir değil mi? Hayatınızın aşkını bulursunuz ve olaylar gelişir. Tabii bu bekarken geçerli. Aynı durum evliyken yaşandığında ise -ve ünlüyseniz- beraberinde pek çok skandalı ve acıyı da getirebiliyor. İşte Hollywood’a damgasını vuran; uğruna evlilik bitirilen ünlü isimler:

UĞRUNA EVLİLİK BİTİRİLEN ÜNLÜ İSİMLER (6)

5 yıl boyunca Jennifer Aniston ve Brad Pitt Hollywood’un altın çiftiydi. Ta ki Mr. & Mrs. Smith filminin çekimlerine kadar. Angelina Jolie ve Brad Pitt filmin çekimlerinde birbirlerine aşık oldu, tabii ki bunu takiben skandallar ve dedikodular birbirini takip etti. Aynı yıl Angelina Jolie bir TV programında ” Babam annemi başka bir kadınla aldattığı için, evliyken aldatılmak affedebileceğim bir şey değil. Bunu ben yapmış olsaydım aynaya bakamazdım. Karısını aldatabilecek bir erkeği çekici bulabilmem mümkün değil.” cümlelerini sarfetmişti. Çift Ağustos 2014’teki düğünlerine kadar 8 yıl boyunca nişanlı kaldı ve 6 çocuk sahibi oldular. Çifti en son By The Sea filminde birarada gördük.

UĞRUNA EVLİLİK BİTİRİLEN ÜNLÜ İSİMLER (5)

Gisele Bundchen ve Tom Brady 2006 yılında bir ilişkiye başladıklarında, aslında Tom Brady’nin aktris Bridget Moynahan ile ilişkisi devam ediyordu. Şubat 2007’de  Bridget Moynahan Tom Brady’nin çocuğuna 3 aylık hamile olduğunu açıkladı. Ancak Gisele Bundchen ve Tom Brady her şeye rağmen aşklarını 2009 yılında nikah masasına taşıdı. Çift sonrasında 2 çocuk sahibi oldu ancak bir üvey anne olarak Gisele Bundchen’in Bridget Moynahan ve çocuğuyla ilişkisi güzel görünüyor: ” Annesiyşle ilişkisinin güzel olmasını istiyorum, çünkü bu önemli. Onu kendi öz oğlummuş gibi seviyorum” şeklinde ekliyor Bundchen.

UĞRUNA EVLİLİK BİTİRİLEN ÜNLÜ İSİMLER (4)

Jennifer Lopez ve Marc Anthony, Haziran 2004’te evlendiler. Bu da Anthony’nin bir önceki eşi Miss Universe unvanlı eski eşi Dayanara Torres ile boşanmasından 5 ay sonrasına denk geliyordu. Dedikodulara göre çift, Anthony halen evliyken ilişkilerine başlamışlardı.

UĞRUNA EVLİLİK BİTİRİLEN ÜNLÜ İSİMLER (2)

Alicia Keys and rapçi/prodüktör Swizz Beatz ilişkilerine  2008 yılında, Beatz halen evliyken başladılar. Üstelik Beatz’in eşi yeni doğum yapmıştı. Bu süre zarfındaAlicia Keys her iki tarafın da kendi hikayelerinin olduğunu açıkladı, 2010 yılında ise Beatz ile evlendi.

UĞRUNA EVLİLİK BİTİRİLEN ÜNLÜ İSİMLER (1)

Julia Roberts ve Danny Moder neredeyse 14 yılı aşkın süredir evli ancak evlilikleri çeşitli skandalların etkisinde başladı. Çift, Julia Roberts’ın brad Pitt ile oynadığı The Mexican filminin setinde tanıştı, Danny Moder kameramandı. Çift Roberts’ın Benjamin Bratt ile; Moder’ın ise makyaj artisti eşi Vera Steimberg ile ilişkisi devam ederken romantik ilişkilerine başladı. Danny Moder’a 6 ay sonra boşanma davası açıldı çünkü karısı, eşinin her gün Julia Roberts’ı aramasından şikayetçiydi! Çift 2002 yılında evlendi ve 3 çocuk sahibi oldu.

UĞRUNA EVLİLİK BİTİRİLEN ÜNLÜ İSİMLER (9)

Britney Spears, dansçısı Kevin Federline‘a aşık olduğunda; Federline Shar Jackson ile nişanlıydı ve çift ikinci çocuklarını bekliyordu. Ancak bu çift için engel oluşturmadı, 2004’te evlendiler ve 2006’da boşandılar.

UĞRUNA EVLİLİK BİTİRİLEN ÜNLÜ İSİMLER (8)

Amber heard ve Johnny Depp arasındaki aşk dedikoduları ikilinin The Rum Diary filmini çektikleri sırada zaten kulislerde dönmekteydi. Johnny Depp 2012 yılında 14 yıldır birlikte olduğu hayat arkadaşı Vanessa Paradis‘ten ayrıldı; aynı yıl Heard ile evlendi.

UĞRUNA EVLİLİK BİTİRİLEN ÜNLÜ İSİMLER (7)

Hollywood’un en skandal aldatma hikayesi bu olsa gerek. Woody Allen, 10 yılı aşkın süredir birlikte olduğu Mia Farrow ile 1992 yılında ayrıldı. Nedeni ise Mia Farrow’un evlat edindiği kızı Soon-Yi Previn‘in çıplak pozlarını Allen’ın New York’taki apartmanında bulmasıydı. Soon-Yi Previn ve Allen 1997 yılında aralarındaki 35 yaşlık farka rağmen evlendi.

Total
3
Shares

Bir cevap yazın