SX_HW1617_50A0309_CMYK

Ünlü Alman markası Soccx 2016 Sonbahar Koleksiyonu ile modaya yeni bir soluk getiriyor. Gerek tasarımları gerekse de modaya yön veren trendleri ile bu kış gençler ve kendini genç hissedenlerin markası olacak Soccx ile maceracı kişiliğiniz ön planda olacak.

Sportif şıklığın adresi Soccx, Sonbahar Koleksiyonuyla vitrinlerde yerini aldı.

Macera sever ruhları modayla buluşturan eşsiz koleksiyon, denizci konseptiyle meraklı bakışları bu kışta üzerine toplayacak. Pastel pembe ve navy mavi renge yeni koleksiyonunda yer veren marka, pusula ve atlas çizimleriyle kâşif yönünüzü dışa vuracak.

Spor havasının yanı sıra feminen çizgilerle kadınsılığınızı ön plana çıkartan koleksiyonu; hafif süveterler, uzun kollu polo tişörtler ve bluzlar tamamlıyor. Koleksiyonun devamında derinleşen maceracı tema, özellikle kendini çizimlerin detay kısımlarında belli ediyor.

Hava koşullarına uygun kullanılan kumaşlar, daha yumuşak, kalın ve su geçirmez olarak koleksiyonda yerini alıyor. Kişiliğinizi giyiminize yansıtabileceğiniz koleksiyon, yumuşak dokulu ceketler ve sevimli şal yaka süveterler ile soğuk kış aylarına meydan okuyor.

Tarzı ile fark yaratmak ve yeniliklerin öncüsü olmak istiyorsanız Soccx mağazalarına uğramadan kış alışverişi rotanızı belirlemeyin.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın