IMG_7043

Lübnan’lı ünlü moda tasarımcısı “Fouad Sarkis” Türkiye’deki ilk mağazasını geçtiğimiz günlerde Bağdat Caddesi’nde düzenlediği özel bir davetle açtı. Hakan Akkaya, Betül Demir gibi ünlü isimlerin de katıldığı davete cemiyet hayatının ünlü kadınları büyük ilgi gösterdi. Konuklar gün boyunca sunulan ikramlarla keyifli vakit geçirirken bir yandan da tasarımcının tasarımcının çiçeklerden ve doğanın renklerinden ilham alarak hazırladığı yeni koleksiyonunu yakından görme ve bol bol alışveriş etme fırsatı yakaladılar.

IMG_7007

Fouad Sarkis özel kesimleri, eşsiz kumaşları, çarpıcı renkleri ve ışıl ışıl  cesur tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Parçalar, kadın silüetini en güzel şekilde ortaya koyan detaylarla öne çıkıyor. Tasarımlarını klasik çizginin dışında, kışkırtıcı olarak tanımlayan “Fouad Sarkis” kadınların onun elbiselerini giydiğinde kendilerini yeniden keşfedeceklerini, bunun müthiş bir motivasyon, özgüven ve cesareti beraberinde getireceğini söylüyor.

IMG_7221

Dünyaca ünlü yıldızların yanısıra Türkiye’den de bir çok ünlü ismi giydiren “Fouad Sarkis”in A.B.D’den Katar’a kadar çok sayıda ülkeden mağazası bulunuyor, Türkiye’de ise ürünlerini merkezi Osmanbey’de olan “Fouad Sarkis Couture” markasıyla sunuyor.

 

Bir cevap yazın