Oyuncu çift Uraz, Melis Kaygılaroğlu ve dünyalar güzeli on aylık kızları Ada ile tanışmak için evlerine konuk oluyoruz. Marie Claire Kids Sonbahar – Kış sayısında yer alan bu keyifli sohbetimize ve çekimimize sizi de davet ediyoruz. 

Genç anne ve baba olmanın avantajları neler sizce?
M.K.: Bence çok fazla. Şu anda tahammül seviyemiz çok üst noktada. Bu genç oluşumuzla mı alakalı, hayat enerjimizle mi alakalı direkt yaşımızla ilgili bir şey mi bunu söyleyemem. Ama çabuk yorulmuyor olmak ve sabrımızın fazla olması bence büyük avantaj.
U.K.: Kendimiz için söylemem gerekirse, geleceğe dair plan yapabilecek yaştayız. Ben 30 yaşındayım, Melis 28 yaşında. Standart bir yaşam için, yolun daha neredeyse başındayız. Yani eğitimini yeni tamamlamış, hayatını üç aşağı beş yukarı oturtmuş ve gelecekle ilgili plan yapabilecek durumdayız. Bu noktada çocuk sahibi olmak ve bu planları onun doğrultusunda yapmak bir avantaj olabilir. 45 yaşında baba olsaydım, iş işten geçmiş olabilirdi. Çocuğum 20 yaşına geldiğinde ben 65 yaşında, tamamen kopuk bir jenerasyonla, onu yakalayamayacak durumda olabilirdim. Şu an dilini anladığım, dilimi anlayabilecek; birlikte bir şey yaparken ortak zevklerimizin olabileceğine inandığım bir yaşta olduğumuz için şanslıyız.

 

Röportajın tamamını Marie Claire Kids Sonbahar – Kış sayısında bulabilirsiniz. 

Röportaj: Damla Suay
Fotoğraflar: Selin Saral

Total
0
Shares

Bir cevap yazın