Saçların çok çabuk yağlanıyorsa,  yoğun bir tempoda yaşıyorsan, aniden çıkan toplantı yada spontane gelişen buluşmalarında saçlarını yıkayacak vakti her zaman bulamayabilirsin. Bunun için artık stres yapma! Saçlarını 1 dakikada temiz ve ferah bir görünüme kavuşturacak bir formülümüz var.

Saç dipleri gün içerisinde strese bağlı olarak yağlanabildiği gibi kirli hava şartları da saçları ağırlaştırır ve canlılığını kaybetmesine neden olur. Bunun için günü kurtaran pratik ürünler her an seninle olsun, kafan rahat olsun istersin.

Saç bakımında her zaman pratik ve etkili çözümler sunan URBAN Care, saçlarını yıkamaya vakit bulamadığında saçlarını yeni yıkanmış gibi temiz,ferah ve dolgun hissetmen için üç farklı kokuya sahip yeni kuru şampuanlarını geliştirdi.

Her URBAN Care saç bakımında olduğu gibi kuru şampuanlarda içerdiği bitkisel keratin ile aynı zamanda bakımını sağlarken, UV filtresi ile de çevresel faktörlere karşı saçını her an her yerde 7/24 korumanı sağlayacak.

Yeni URBAN Care Kuru Şampuan; hacim veren özel formülü ile yağlanmış, sönük saçlarınızdaki fazla yağın giderilmesine yardımcı olur. Hoş kokusu ile 1 dakikada tazelenmiş, canlı ve dolgun saçlara sahip olmanızı sağlar.

Zengin koku çeşitliliği ile de her zevke hitap edecek olan URBAN Care kuru şampuanlar Bloom Baby Bloom ile çiçeksi koku severlerin, Go Nuts With Coconut ile hidistan cevizi sevenlerin, It’s so High ile de fresh koku severlerin kalbini kazanacak.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın