Uzak mesafe ilişki yaşayan çiftlerin sık sık yaşadığı sorunlarla baş etmelerini sağlayacak en etkili 11 tavsiye;

 

UZAK MESAFE İLİŞKİ YAŞAYANLARA EN ETKİLİ 11 TAVSİYE fffff

1) Uzak mesafe yaşayan çiftler nelere dikkat etmeli?

Uzak mesafeli ilişki yürütmek isteyen çiftler öncelikli olarak birbirlerine açık olmalı. Böyle bir ilişkiyi sürdürebilecek güvene sahip misiniz?

Bu durum ne kadar sürecek ve en önemlisi bu sabra sahip misiniz? Uzun mesafeli ilişkilerde belki de en önemlisi birbirlerinin alanlarına saygı duymaları olacaktır.

Her iki tarafında sosyal çevresi ve paylaşımları farklı olacak. Bundan dolayıda tüm ilgisini karşı tarafa vermesi beklenmemelidir. Ancak gün içerisinde mutlaka 5-10 dakika bile olsa iletişim kurmak önemlidir. Her iki taraf da hayatlarına devam etmelidirler. Ancak beraber bir şeyler yapmanız da çok önemli.

Görüntülü konuşarak birlikte yürüyebilir, oyun oynayabilir, film izleyebilirsiniz. Romantizmi de unutmamak lazım. İlişkide bulunduğunuz kişinin yapısına uygun yaratıcı fikirler üreterek romantizm ile ilişkiyi sıcak tutmayı başarabilirsiniz. Birbirlerinin neler yaptıkları hakkında fikir sahibi olmak da çok önemli tabii. Örneğin o gün toplantısı kaçta veya ders saatleri!

O zaman dilimlerinde arayıp da telefon açılmadığında en azından endişe duymazsınız. Ve tabii ki en önemlisi birbirinizi ziyaret etmek için zaman bulmak ve imkanları zorlamak gerekir.

 

Skyscanner çiftlere seyahatlerini en ekonomik şekilde planlama olanakları sunuyor. Faydalanmayı düşünebilirsiniz.

 

İstediğiniz uçuş için arama yaptıktan sonra, arama sonuçlarında sol üst köşede göreceğiniz “Fiyatlardan haberdar olun” linkine basıp, çıkan kutucuğa e-posta adresinizi yazmanız ve ardından “Uyarı oluştur” linkini tıklamanız yeterli. Fiyat alarmı ile istediğiniz uçuşun fiyatındaki her değişiklikten anında e-posta ile haberdar ediliyorsunuz.

Total
64
Shares

Bir cevap yazın