Orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin savunucusu Vans, evde sıkılmanıza izin vermiyor. Vans dünyasındaki insanların yaratıcı kalmak için neler yaptığını öğrenmek ve ilham almak için www.vans.com.tr ‘de yer alan farklı ve eğlenceli içerikleri inceleyebilirsiniz.


“Bouncing Off The Wall’s” başlığı altında yer alan yaratıcı içeriklerden biri Vans’in ilk uzun metraj snowboard filmi olan Landline. Yalnızca Kodak 16mm film formatıyla çekilen Landline'ın objektifinin arka planında Vans kayak takımının dünya turundayken sergiledikleri yetenekleri ve eklektik kişilikleri yer alıyor. İlham verici bir diğer içerik ise Vans ailesi üyelerinin evdeyken nasıl kreatif kaldığını gösteren haftalık bir seri ile anlatılıyor. Yerinde durma, harekete geç diyen sanatçılar, tuhaf ve yaratıcı olmanın yollarını kendi çektikleri videolar ile anlatıyor.


www.vans.com.tr ‘de en iyi kaykay podcastleri, Vans ayakkabılarının bağcıklarının nasıl bağlanabileceği ve Vans’lerin ayağınıza nasıl uyumlu hale getirilebileceği gibi, evde kaldığınız zamanı daha eğlenceli yapacak konular da var.
Düzenli olarak yeni içeriklerin yüklendiği bu sayfayı ara ara ziyaret etmeyi de unutmayın!
www.vans.com.tr