hummel’ın yüzyıllık arşivini keşfe çıkan Astrid Andersen, vintage spor estetiğinin ve modern ayakkabı yapısının geliştirilmiş bir hali olarak hummel’ın Reach LX sneakerları üzerinde tekrardan çalıştı. Bu sneaker, daha geniş bir iş birliğinin tanıtımı olarak ilk kez Ocak 2020 Londra Moda Haftası’ndaki gösterime sunuldu.

hummel'ın İkonik Şeritleri

Piyasadaki en eski ve en bağlı takım sporu markalarından biri olan hummel'ın 1923’ten bu yana ikonik şeritleri, karakteristik özelliklerle birlikte farklı tasarımların sembolü olmuş durumda. Futbol ve hentboldaki köklü geçmişiyle hummel, spor giyim ürünlerinin ve tekniklerinin kullanımında inovasyonlarını günlük spor giyim çizgilerine uyarlayarak yüzyıla yakın bir süredir takım kitleri oluşturuyor.

hummel ve Astrid Andersen Buluşması!

Astrid Andersen, spordan ilham alınan estetikle yüksek kalitedeki rahat giyim ürünleri tasarlayan Kopenhag merkezli modern bir marka olmasıyla dikkat çekiyor. Erkek giyim tasarımlarındaki yaklaşımında yeni bir nesle öncülük etmesiyle tanınan marka, şimdi de Londra ve Kopenhag Moda Haftası’nda yer alan sezonluk erkek giyim ve kadın giyim koleksiyonları sunuyor.

Lüks modayı, modern müziği, sporu ve sokaktan ilham alınan estetiği bir araya getiren marka, yüzyıla yakın bir süredir moda tasarımı felsefesini değiştirme ve moda ile müziği kaynaştırma çalışmalarına öncülük ederek lüks sokak giyim piyasasının hatlarını çizmeye devam ediyor.

Bu limitli adetlerdeki koleksiyon sadece The Space Teşvikiye ve ShopiGo’ da satılacak.