BAHAR/YAZ 2016 KOLEKSİYONUNDA YENİ İMAJ, YENİ BEDEN

Kıvrımlı kadınlara yönelik MANGO’nun sunduğu Violeta by Mango İlkbahar/Yaz koleksiyonunu keşfetmeye ne dersiniz? Üzerinize tam olan, günün her saati giyilebilecek ve çok çeşitli dizayn ve kesimler sunan bir koleksiyon. 42 bedenden 54 bedene kadar ürünler sunan Violeta by Mango, kendini güzel, çekici hisseden ve modayı takip eden kadınlara özel.

Koleksiyonu daha da ilgi çekici hale getiren kısım ise başka faaliyet alanlarındaki markalarla çalışmış olan Amerikalı model Candice Huffine‘in kampanyanın yeni yüzü olması!

 

MANGO Violeta BAHAR/YAZ 2016 KOLEKSİYONU

Violeta by Mango , Bahar/Yaz 2016 koleksiyonunu Candice Huffine ile sahneye taşıdı. Candice Huffine marka ile olan işbirliği hakkında şunları söyledi: Violeta ile çalışmak benim için her zaman büyük bir keyif! Gerçekten marka ile özdeşleşiyorum, dünya büyük beden modasına adanan bu projenin bir parçası olmaktan oldukça memnunum. Tasarımlar inanılmaz, daima savunduğum tüm kadınların en son trendlere ulaşabilme imkanı olması fikrine bayılıyorum.

MANGO Violeta BAHAR/YAZ 2016 KOLEKSİYONU_2

#styleforall

İleriye bir adım atmak ve marka kreasyonun ikinci yılına unutulmaz bir damga vurmak için takipçilerinden gelen yoğun isteğin sonucunda marka bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için beden aralığını 54’e kadar çıkardı.  Violeta by Mango‘nun hedefi rahat, feminen ve modern tasarımlarla gençleri donatmak.

Markanın yeni koleksiyonu içerisinden akan saf bir 70’ler esinlenmesine sahip.  Geçtiğimiz on yıldır, ister bol paçalı pantolonlarda, ister uzun eteklerde, ister gömleklerde olsun, kot ana malzeme olarak öne çıkmakta. Tulum gibi giysilerde, altın şampanya ve hardal tonları bir araya gelerek dönemin gençliğinin özgür ve iyimser ruhunu en iyi şekilde yansıtmakta.

 

MANGO Violeta BAHAR/YAZ 2016 KOLEKSİYONU_3

Candice fotoğraf çekimlerini, Candice’in yanısıra markanın kataloglarında ön planda yer alan Amerikalı model Tara Lynn ile paylaştı.

 

%20 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN

http://www.violetabymango.com sitesinde online satın alımlarda alışverişi tamamlamadan önce 5PLUS kodunu girmeniz gerekmektedir. Online kod sadece bir kere kullanım ile sınırlıdır. İndirimden mağazalarda faydalanmak için Marie Claire dergisinin ismini kasada belirtmeniz yeterlidir. Arkadaşınızla gelirseniz her ikiniz içinde mağazada %25 indirim geçerli olacaktır.

Promosyon 27/04/2016 – 27/05/2016 tarihleri arasında geçerlidir. Etiketinde *, º veya # işareti olan ürünlerde geçerli değildir. Diğer fırsat, promosyon veya hediye kuponu ile birleştirilemez.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın