Voyage Belek'te hafızalara kazınacak bir tatile hazır mısınız?

Tatilinizin her anını özel kılacak olan Voyage Belek; iddialı golf kompleksi Montgomerie Golf Club'ın ayrıcalıkları, çocuklar için renkli eğlence alanları ve lezzet şöleni sunan seçenekleriyle yeni sezonda sizin oteliniz olacak. 

Özel bir mimari tasarıma sahip olan odaların yeni konsepti ile sınırsız konfor ve şıklığın dışında; premium markalarla zenginleştirilen içecek seçkisi ve özel menüleri ile a la carte restoranlarda da pek çok yenilik ve ayrıcalık sizi bekliyor. 

Sayısı artırılan konsept barların ve 24 saat boyunca a la carte hizmet veren Cuisine 24’ün enfes sunumları ile kusursuz bir lezzet deneyimine hazır olun!

Çin ve Japon a la carte restoranlarında, Uzak Doğu’nun sıra dışı mutfak kültürünü Voyage Belek'te deneyimleyebilir ya da tesisin Meksika restoranında Kuzey Amerika rüzgarları arasında en özel lezzetlerini tadabilirsiniz.

Üstelik otele giriş yaptığınız anda başlayan ikramların tatilin son anına kadar devam ettiğini de belirtmeliyiz. Pastanesi ve 15 konsept barı ile tesisin farklı alanlarında bulunan snack köşeleri; tatilinizi daha da leziz hale getirecek!

Kusursuz ayrıcalığı sadece tatil sırasında yaşamayacaksınız. Tesise erken gelerek odasını, çıkış gününde ise transfer ya da uçak saatini bekleyenler için oluşturulan dinlenme alanı Comfort Zone ile bu lüksü hem tatil öncesi hem de sonrasında devam ettirebileceksiniz.

Voyage Otellerinin güler yüzlü ve enerjik ekibi sayesinde şimdiden gelecekteki tüm tatillerinizin vazgeçilmez rotası belli!