Eşsiz konumu ile bölgedeki sayılı düz alanlardan biri üzerine kurulu olan Voyage Torba ile hafızalara kazınacak bir tatile hazır mısınız?

Yeni oda tipleri, 24 saat hizmet veren yeni restoranı Cuisine24 ve bambaşka bir atmosfere bürünen A La Carte Sokağı ile Voyage Torba ile konforlu ve şık bir tatil yaşamanız mümkün.

Oteldeki ideal ısılarda yemek yiyebileceğiniz özel iklimlendirme sistemi ve dizaynları yenilenen birbirinden şık restoranların yanında fark yaratan yiyecek- içecek konseptiyle her şey dahil hizmetin sınırları zorlanıyor.

Ayrıca otelde, zengin açık büfelerin kurulduğu ana restoranın yanında 7 a la carte restoran, pastane ve konsept barlar hizmet veriyor. Kendisini şımartmak isteyenler ise Türk restoranında enfes tatlar deneyebilir ya da İtalyan restoranında leziz pizzaların tadına bakabilir.

Teppanyaki restoranında ise sadece lezzetli tatlar değil, kusursuz bir şov da sizi bekleyenler arasında. Latin rüzgarını Ege kıyılarında hissettiren Meksika restoranında ise tatilinize sıra dışı bir deneyim katabilir, Steak House’da ruhunuzu doyurabilir ya da Çin restoranında farklı tatların tadına bakabilirsiniz. 

Eğlencenin sınırının olmadığı ve 300 m uzunluğundaki kum plajıa sahip tesis; çocuk kulübü sayesinde minik misafirlerini de eğlenceye dahil ediyor. Yaz boyu ünlü yıldızlara ve şov gruplarına ev sahipliği yapan tesis; aynı zamanda iskeleleriyle balayı çiftlerinin vazgeçemediği harika bir seçenek. Özel bir balayı konsepti olan tesisin standart odalarının yanı sıra özel hizmetler sunan delüks odaları balayı tatilleri için kusursuz bir seçenek.

Voyage Torba’nın hemen yanı başındaki konumda bulunan Voyage Torba Private, ayrıcalıklı bir tatilin de kilit noktaları arasında. Özel bir havuzu ve restoranı olan tesis; hem aileler hem de çiftler için biçilmiş kaftan. Aynı zamanda özel mimarisinin de göz okşadığını belirtelim.