Make-up artist’ler yeni sezonda kuş tüylerinden ilham aldılar. Ludovic Engrand ise bu trend’i pratikleştirerek iki farklı uygulamaya imza attı…
DAHA CANLI BİR GÖRÜNÜM İÇİN EN İYİ 11 FAR PALETİ

Kuş tüyü “Renkli metalik farların kolay ve temiz uygulanmasını sağlamak için göz kapaklarının üzerine ten rengi ya da açık pembe far sürün. Işıltılı bir pudra yardımıyla hem kontrast sağlayın hem de yüzdeki yorgunluk izlerini azaltın. Yuvarlak bir fırçayla bordo, yeşil ve kahverengi arasından seçeceğiniz iki rengi dairesel hareketlerle uygulayın, üçüncü rengi ise tam ortaya sürerek göz kapaklarına boyut katın. Maskara, kahverengi bir göz kalemi ve pembe-bej tonlarda bir allıkla işlemi tamamlayın.”

Tavus kuşu efekti “Baz oluşturmak için göz kapaklarının üzerine siyah far sürün ve füme bir ton elde edene kadar fırça yardımıyla hafifletin. Metalik bir yeşil seçerek fümenin üzerini bu renkle doldurun. Aydınlık bir etki yaratmak için göz pınarlarına altın rengi göz kalemi ya da far uygulayın. Kuş tüyü görünümü vurgulamak için de maskarayı dışa kıvrım oluşturacak şekilde sürün.”

Total
0
Shares

Bir cevap yazın