İçerisinde bulunduğumuz günlerle birlikte , özellikle kutladığımız doğum günleri düşünüldüğünde gündemimize giren Yay burçları, her zaman gizemli, sakin ve hislerini dinleyen erkekleriyle dikkat çekmiştir. Yay burcu erkeğini tanımlamak için sayfalar yetmez farkındayız, ancak nasıl baştan çıkarabileceğiniz konusunda birkaç tüyo verebiliriz. İşte Yay burcu erkeğini baştan çıkarmanın 10 yolu:

Yay erkeğini meraklandırma

Bir Yay erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız özgürlüğünüze odaklanın. Yay erkekleri tıpkı kendileri gibi özgür bir birey olan kadınlardan fazlasıyla etkilenirler.

YAY ERKEKLERİ NASIL KADINLARDAN HOŞLANIR?
Yay erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? +

Yay burcu erkekleri mizaha önem veren erkeklerdir. Onları güldürebilmeniz, en önemlisi rahat olup kendinizle de dalga geçebilmeniz önemlidir.

# Yay erkeği aşkta nasıl?

Umursamaz gibi görünse de duygusal jestlere önem verir. Onun verdiği manevi değeri yüksek hediyelere önem verdiğinizi gösterin. Bu daha çok aile gibi hissetmelerini sağlayacaktır.

YAY ERKEKLERİNİN DİKKATİNİ ÇEKME YOLLARI

Yemek konusunda oldukça seçici olan Yay burcu erkeklerini fazla uç noktalarda lezzetleri denemeleri için zorlamamalısınız! Yeme-içme zevki konusunda oldukça netlerdir ve bu yeniliğe açık olmadıkları bir kaç hassas noktadan biridir.

Yay burcu erkeğinin zaafları nelerdir? +

Spora aşırı derecede meraklı olan Yay burcu erkeklerine vücutları hakkında iltifat etmekten çekinmeyin. Aynı zamanda hediye olarak onlara farklı spor aletleri alabilir, ilginç spor kurslarına birlikte gitmek için program yapabilirsiniz.

YAY ERKEKLERİ AŞKTA NASIL?

Özgürlüğüne oldukça düşkün olan Yay burcu erkeklerinin bir anda ortadan kaybolması, artık sizi sevmediği anlamına gelmez. Arada kendileri için nefes alınacak bir an yaratmak isteyen Yay burcu erkeklerine bu alanı tanıdığınızda size daha da çok hayran kalacaklardır.

Yay burcu erkekleri seyahatlerden oldukça hoşlanır. Onunla çıkacağınız uzun yolculuklar, daha da yakınlaşmanıza neden olacak.

Yay erkeğini tahrik etmenin 10 yolu +

Göz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmanız gerektiğini unutmayın. Bu size ilk başta yorucu gelebilir ancak enerjisi yüksek Yay burcu erkeklerinin pozitif enerjileriyle size gerekli gücü vereceğinden emin olabilirsiniz.

YAY ERKEKLERİNİ TAHRİK ETME YÖNTEMLERİ

Sorgulanmak ve hesap sorar gibi bir tavır takınmak onları daha da uzaklaştıracaktır. Sizi asla bunaltmayacağından emin olduğunuz Yay burcu erkeklerini siz de bunaltmayın.

Spor kadar çok sevdikleri bir şey varsa o da kesinlikle seks olan Yay burcu erkekleri; risk almayı ve yeni şeyler denemeyi seviyor.

Kültür sanat aktivitelerinden oldukça hoşlanan Yay burcu erkekleriyle; bu tarz organizasyonlardan oluşan bir gece planlayabilirsiniz.

Yay erkeği cinselliği hakkında genel bilgi +

# Yay erkeği cinsellik ve cinsel performans

Özgür ruhlu Yay erkekleri yatak odasında değişiklikleri severler. Hatta bazen mekan yatak odası dahi olmayabilir. Cinsellikte açık görüşlü olan Yay erkekleri, partnerleriyle yeni şeyler denemeyi severler.

YAY ERKEKLERİNİN CİNSEL HAYATI

Total
5
Shares

Bir cevap yazın