Fotoğraf: @jen_wonders

Ağustos itibariyle 2019 yazının son ayını yaşıyoruz. Sonbaharı karşılamadan önce yazı layığıyla tamamlamak adına görünümünüze dokunuşlar yapabileceğiniz 7 kombin önerisini beğeninize sunuyoruz.

Dilerseniz tatilde, dilerseniz hafta sonu ya da ofis stilinizde uygulayabileceğiniz bu kusursuz görünümler sizi bulunduğunuz ortamın en stil sahibi kadını yapmaya aday.

1#

Belki özel bir davette tercih edebileceğiniz, sizin için “gece elbisesi” kategorisinde olan dantel detaylı bir elbiseyi sneakerlarınızla kombinleyerek havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Fotoğraf: @prosenkilde

2#

Jean pantolonunuzun paçalarını kıvırırken biraz abartmanızda hiçbir zarar yok. Üzerinize giyeceğiniz şık bir bluzu rahat terliklerle tamamlamayı unutmayın.

Fotoğraf: @theglogoddess

3#

Bu yaz hala ip askılı elbiselerden giymediyseniz önünüzde koskocaman bir ağustos var! Daha fazla gecikmeyin.

Fotoğraf: @lanathecowboy

4#

Kurtarıcı, zarif ve şık bir görünümün peşindeyseniz yazlık keten şortlar ve gömlekler emrinize amade. Hasır şapkanızı unutmayın! Zira ağustos epey sıcak geçecek gibi görünüyor.

Fotoğraf: @wethepeoplestyle

5#


Batik desenler geri döndü! Askılı elbiselerinizin içine giyebileceğiniz bir batik tişört ile rock chic tarza vurguda bulunabilirsiniz.

Fotoğraf: @alwaysjudging

6#

Yüksek bel her kumaştan pantolon ve crop üstler stiliniz için kurtarıcı parçalar!

Fotoğraf: @itsreallynana

7#

Beyaz bohem bir elbise kombin oluşturmakla uğraşmak istemediğiniz günlerde kurtarıcınız olacak.

Fotoğraf: @elizagracehuber

Total
0
Shares