İster platform, ister parmak arası, ister terlik... Sıcak günlerde konforu ve modayı ayağınıza getiren, her tarza uygun Timberland sandaletler ve terlikler şehirli kadınların yaz rotalarına uyum sağlıyor. Şehir içindeki sezon kombinlerini olduğu yaz maceralarını da tamamlayan çapraz, çift bantlı, parmak arası modeller ve zarif nubuk deri terlikler bu sezonun favorileri!

Timberland kadın sandaletleri ile ayaklarınız bu yaz rahatlıktan ödün vermediği gibi trendleri de takip ediyor. Hareketli şehir hayatı içerisinde günlük kullanıma uygun modellerin yanı sıra daha özel günler için şık alternatifler de var. Timberland Malibu Waves, Violet Marsh ve Los Angeles Wind sandaletler, sıcak günlerde konfor ve modayı bir arada sunuyor.

Timberland sandaletler için kombin önerisi: Zahmetsiz şıklık için uçuş uçuş yazlık elbiseler, hasır detaylar ve çapraz model çantalar

Timberland’de bu yaz her tarza uygun sandalet seçenekleri var. Sezon kombinlerini olduğu yaz maceralarını da tamamlayan çapraz, çift bantlı, parmak arası modeller ve zarif nubuk deri terlikler bu sezonun favorileri.

Canlı ve pastel tonlardaki sandaletler ve terlikler tüm gün rahatlık için yumuşak ve hafif iç taban, yastıklama ve en iyi kalite yumuşak deriye sahip.

Timberland terlikler için kombin önerisi: Zamansız kot şortlar, yüksek bel pantolonlar ve bel çantaları  

Kaymaları engelleyen kauçuk dış taban, mantar ve eva tabanı bir arada sunan Timberland Malibu Waves nubuk deri parmak arası sandaletler ve terlikler 449 TL, çok bantlı model nubuk deri ise 469 TL olarak mağazalarda ve anlaşmalı e-ticaret sitelerinde yerini aldı.

İkonik botlardan ilham alan ultra rahat Timberland Violet Marsh nubuk deri topuklu modeller 649 TL, platform tabanlı deri Timberland Los Angeles Wind modeller 599 TL. Deri tek bantlı, bilekten bağlamalı, beyaz alt tabanlı Lottie Lou model ise 549TL.