Birçok ünlü ismin güzellik koçluğunu yapan aynı zamanda merkezinde binlerce kadını hayalindeki görünüme kavuşturmuş Özge Özel ile randevumuz var.

İstenmeyen tüyler, inatçı fazlalıklar, peşimizi bırakmayan cilt sorunları artık çözümsüz değil. Adını taşıyan merkezin sahibi, güzellik koçu Özge Özel gelişen teknolojiyi heyecanla takip ediyor ve her fırsatta kadınların yalnızca güzelliği için değil aynı zamanda mutluluğu için de çalıştığını ifade ediyor. 

özge özel

Sizin için güzelliğin tanımı nedir ?

Zor bir soru aslında ama hissettiğimi söylemek gerekirse bence güzellik içinizde beslediğiniz özgüvenin dışa vurumu.

Özellikle yaz döneminden tercih edilen uygulamalarınız hangileri?

Yazlar artık daha sıcak geçiyor ve yediğimiz şeyler cildimizin yağlanmasına, gözeneklerin tıkanmasına çok etki ediyor. Cilt lekeleri de yazın daha koyu ve belirgin oluyor.
Yaz mevsimde cilt bakımı için gelen çok müşterimiz var. İnanın bakımlı bir cildin çoğu zaman makyaja dahi ihtiyacı olmuyor.

Bölgesel kilolar kadınların en büyük sorunlarından biri. Bölgesel incelme uygulamaları ile aldığınız sonuçlardan bahseder misiniz? Bu uygulamaları yaptıranlar nelere dikkat etmeli?

Elbette her işlem herkese uygulanmıyor, bölgesel incelme için de öncelikle bir ön görüşme yapıyoruz. Tek seansta 1-2 cm arası incelme elde edebiliyoruz. Kişinin dikkat etmesi gereken en önemli husus parçalanan yağların vücuttan atılması için bol su tüketmesi ve her gün en az bir saat yürüyüş yapması.

İstenmeyen tüyler konusunda yeni trendlerden biri de buz epilasyon uygulaması. Bu uygulamadan ne kadar sürede sonuç alınıyor, sonuçların kalıcılığı nasıl oluyor ve hangi dönemlerde bu uygulamalar yapılabiliyor?

Epilasyonda en etkili yöntem ve en güncel teknoloji buz epilasyon, ilk seanstan itibaren gözle görülür etkileyici sonuçlar elde ediyoruz ama en iyi sonuca altı seansta ulaşıyoruz. Eski teknolojilere nazaran tüylerden kurtulmak çok kolay ve uygulama yaz mevsiminde de gönül rahatlığı ile yapılıyor. Kesinlikle kalıcı çözüm diyebilirim, farkını ilk seansta anlıyorsunuz.

Total
0
Shares