Plastik cerrahi ve saç ekimi uygulamalarında yurt dışı hasta potansiyeli ile yıllardır Türkiye’nin bir numaralı markası olan MCAN Health, medikal estetik uygulamalarında açtığı kliniğinde yeni seneyi bakımlı ve yaşının iyisi olarak geçirmek isteyenleri farklı uygulamalar ile bekliyor.

Türkiye’nin sağlık turizminde bir numaralı markası olan MCAN Health, medikal estetik uygulamalarda ‘Ben de varım’ diyerek yeni kliniğini Levent’te açmıştı. MCAN Health uzman kadrosu, yılların tecrübesi ve son teknoloji ekipmanlarla açtığı yeni kliniğinde sektöre yeni bir soluk getiriyor.

Levent’de “ulaşılabilir lüks” konsepti ile hizmet vermeye başlayan MCAN Polikliniğinde dolgu, botoks, ip askı, altın iğne, dermapen, hydrafacial gibi uygulamaların yanı sıra Profilo Llifting, Fransız askısı, H100 gençlik aşısı, Kleopatra aşısı, mezoterapi çeşitleri, PRP tedavisi ve saç ekimi gibi medikal estetik uygulamalar yapılıyor.

Yeni seneyi bakımlı, fit, daha genç ve parlak bir cilt ile geçirmek isteyenlerin ilk adreslerinden biri olacak MCAN’deki bazı uygulamalar ve özelliklerine gelince…

Kleopatra Aşısı

En son cilt gençleştirme yöntemlerinden biri olan TB 500 Kleopatra Aşısı sayesinde hızlı ve etkili bir biçimde daha genç bir görünüme sahip olmak artık mümkün. Kısa tedavi süresi, tedavi sonrasında sosyal yaşama engelsiz dönüş ve sadece gençleştirmekle kalmayıp cildi besleyen ve sağlık veren özellikleri sayesinde TB 500 Kleopatra Aşısı her gün daha popüler bir hale gelen yeni bir tedavi biçimi. Kleopatra aşısı, içinde yaşlanma karşıtı ve cilt dokusunu besleyici birçok etken madde bulunan ve ağırlıklı olarak yüksek miktarda peptid içeren bir tedavi yöntemi. TB 500 haricinde birçok yararlı etken madde içeren Kleopatra Aşısı için bir “güzellik kokteyli” demek yanlış olmaz. Dokularda bulunan proteinleri büyük ölçüde aktifleştirerek doku onarımını tetikliyor.

H100 Gençlik Aşısı

Ciltte, yaş ve çeşitli faktörlere bağlı olarak ilerleyen zamanda oluşan deformasyonlar için günümüzde uygulanan tedavi yöntemlerinden biri de kollajen aşısı.  Gençleşmeyi sağlayacak yöntemlerden olan bu aşı, cildin temel yapı taşlarından olan kollajeni arttırmaya yönelik bir tedavi çeşidi. Kollajen, cildin görünüm ve dokusunu güzelleştirmek için deri altına uygulanan bir protein. Derinin kaybetmiş olduğu elastikiyet ve parlaklığın yeniden kazanılması, kırışıklıkların giderilmesi ve cildin yeniden yapılandırılması amacıyla deriye enjekte yoluyla yapılan bir uygulama. Kollajen aşısı, tıbbın kozmetik ve yaşlanma karşıtı tedavilerinde kullanılan fibroblast üretimini uyarıyor. Bu aşı tek kullanımlık olup, yan etkisi olmayan güvenli bir yöntem.

Siz de yeni sezona yenilenerek girmek, aynadaki görüntünüzden daha da memnun olmak istiyorsanız MCAN Polikliniğine uğrayın, kişiye özel değişimin dokunuşlarını yakından yaşayın.  

Hydrafacial ile Ultra Cilt Bakımı

Hydrafacial ile Ultra Cilt Bakımı, kış sezonunda cildimizin ihtiyaç duyduğu tüm nemlendirici bakım unsurlarını cildimize almamızı sağlayan, cildimizi derinlemesine temizleyerek gözeneklerin nefes almasını sağlayan bir uygulamadır. Hydrafacial ile cilt derinlemesine temizlenir, peeling ile ölü deriler alınır. Ozon buharı verilerek gözenekler açılır, cilt yumuşatılır. Sonrasında hydrafacial mortex teknolojisi ile vakum işlemine başlanır, ciltteki tüm siyah noktalar derinelmesine temizlenir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra meyve asitleri uygulaması yapılarak ciltteki renk eşitsizlikleri ve lekeler yok edilir. Sonrasında led maske ile kullanılan tüm serum ve solüsyonların cilt altına emilimi sağlanır. Cilt tipine uygun maske yapılır. Sonrasında cilt tekrar temizlenerek cilde uygun nemlendirici ve serumlar uygulanır işlem sona erer .

Total
0
Shares