İlkbahar/Yaz sezonunda enerjinizi kıyafet seçimlerinize de yansıtmaya ne dersiniz? Bunun için Hummel’ın ilhamını Cold Hawaii olarak bilinen Danimarkalı sörfçü cennetinden alan İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu harika bir seçenek.

Eğer siz de yeni sezonda göz alıcı ve parlak bir stile sahip olmak istiyorsanız; hummel HIVE koleksiyonu sizin için harika bir rehber olabilir.

İşte parlak, iyimser ve kendine güvenen hummel HIVE koleksiyonundan ilhamla, asimetrik renk bloklarının başrolde olduğu dinamik bir stil için öneriler…

Sade Renklerle Neonları harmanlayın

İki seriden oluşan hummel HIVE’ın ilk serisi, sade nötr renklerle parlak neon kırmızısı ve pastel pembeleri harmanlıyor.

Rahat Büyük Beden Modeller Kullanın

Hummel İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu; ilhamını 90’ların dinamik kesimlerinden alıyor. Bedenler büyük boyutlarda ve 90’ların silüetlerine referans vermek için hafif malzemelerle üretilirken, modern malzemelerin göstergesi olan güncellenmiş işlevsellik de ekleniyor. Marka her parçada İskandinav sadeliğini benimserken, aynı zamanda ileri görüşlü ancak hala sahil estetiğine sahip ürünler tasarlamak için biyeleri, yarı saydam detaylandırmayı ve wetsuit yapılarını kullanıyor.

Abartılı Silüetler ve Batik Boya

Hummel HIVE’ın ikinci SS20 serisi, bronz ve keskin renklerin bir karışımını sunarak büyüleyici İskandinav kıyı şeridini yansıtıyor. Kapsül, dokulu malzemeler kullanılarak hazırlanmış abartılı silüetlere ve batik boyaya atıfta bulunuyor. Grafik örgüler ve denizcilik şeritlerinden keten ve karışık dokular kullanılan koleksiyonda orijinallerinin ultra rahat ama rafine edilmiş yorumları yaratılıyor.

Koleksiyon, çarpıcı şekiller ve denizden ilham alınan renklerle harmanlanmış İskandinav tasarım köklerinin yeniden yorumlanmasıyla markanın mirasına sadık kalıyor.

Hummel’ın spor estetiği baz alınarak yarı saydam detaylandırma, göz alıcı şekiller ile bir araya getirilerek benzersiz bir şekilde hummel olan bir SS20 kapsül oluşturuldu.

Çok Renkli Paket, giyim ve ayakkabı içindeki ilginç, cesur unsurlar arasında çatışan renklerin bir araya gelmesinden oluşuyor. Asimetrik renk bloklama, sürdürülebilir pamuk eklenmiş olarak hummel’ın arşivine saygı gösteriyor.

Hummel Baş Tasarımcısı Marshall Louis Alexis Hook SS20 koleksiyonu için “Bu marka için gerçekten heyecan verici bir dönem ve bugün mevcut olan en otantik spor moda kıyafetlerinden bazılarını ürettiğimizi düşünüyoruz. Tüm hummel HIVE serilerinde olduğu gibi, kendi zengin geçmişimizden büyük miktarda ilham alıyoruz ve SS20’de saygıdeğer arşivimizde çok sayıda referans göreceksiniz.” diyor.

Türkiye ‘de ilk kez sunulan koleksiyon limitli adetlerde sadece hummel.com.tr de sunuluyor.

Total
0
Shares