Her sezon farklı ayakkabı modellerini keşfedip, alışveriş listemizi güncellemeyi seviyoruz. Yıllar önce trend olan fakat uzun süredir pek tercih edilmeyen ve şimdi de güncellenmiş bir şekilde geri dönen modeller olduğu gibi trend olmak için geri sayımda olan ayakkabılar da çok ilgi çekiyor. İşte moda ikonlarının ve editörlerin seçtiği sezonun yükselişe geçmeye hazırlanan beş ayakkabı trendi…

#1 Kare Uçlu Terlik

Bizler özellikle ayakkabıda küçük detayların bütün modeli ve havasını değiştirdiğine inanıyoruz. Konuya ilişkin örnek ise ayak ucunun kare olmasının ardından, ayakkabıyı nasıl yeni ve taze hissettirdiğine dikkat edebilirsiniz.

#2 Yılan Desenli Botlar

Daha çok krem ve bej tonlarında tercih edilen yılan desenli botlar hem ünlüler hem de moda ikonlarının tercih ettiği modellerden biri. Tavsiyemiz ise; yılan desenli bot giyecekseniz kıyafetinizin desensiz ve sade olmasına özen gösterin. Bu şekilde ayakkabınız daha çok dikkat çekecek ve daha şık görünecek.

#3 Bale Ayakkabısı

Birkaç sezondur ortada görünmeyen balerin ayakkabıları sonbaharda hızlı bir şekilde geri dönüyor. Renkli, desenli zevkinize göre kullanacağınız balerin ayakkabıları şıklığınıza şıklık katacak.

#4 Kovboy Botları

Kovboy çizmeleri bu sezon da gündemde kalmaya devam ediyor. Süet kovboy çizmeleri sizlere her zaman iyi bir seçenek olacaktır fakat siz daha gösterişli olsun diyorsanız daha parlak kaplamaları olan modelleri deneyebilirsiniz.

#5 Önü Açık Sandallar

İpliksiz sandaletler elbette bu yazın yıldızıydı. Bununla birlikte, sezonda, etrafını saran bilek kayışı olan sandaletler ise aynı şekilde tercih edilmeye devam ediyor. Sizler de önü açık, bileği saran ayakkabılar giyerek trendlere dahil olabilirsiniz.

Total
0
Shares