saaat2Özgün lüks anlayışını yalın tasarımlarla harmanlayan IWC Schaffhausen Portofino ailesinin ışıltılı saatleri, yeni yılı parlak bir şekilde karşılamak isteyenler için eşsiz bir hediye alternatifi olarak göze çarpıyor.

Dünyanın önde gelen lüks saat üreticisi IWC Schaffhausen, geçtiğimiz aylarda Dünya lansmanı gerçekleştirilen Portofino Midsize Automatic ve Portofino Midsize Automatic Day & Night modellerini IWC İstanbul butiğinde satışa sundu. IWC tutkunları tarafından heyecanla beklenen bu zarif modeller, yılbaşını eşsiz bir hediye ile taçlandırmak isteyenler için mükemmel bir alternatif.  IWC’nin, adını Akdeniz’in benzersiz çekim merkezi Portofino’dan alan saati  Portofino Midsize, IWC’nin özgün kimliğini, tasarım karakterini koruyarak hem şık geceler hem de günlük kullanımda farkını ortaya koyuyor.

 

PORTOFINO MIDSIZE AUTOMATIC

Üç kollu Portofino Automatic’in klasik zarafeti sürekli değişen, kısa ömürlü moda trendlerine 30 yıldır direniyor. Portofino Midsize Automatic’in 37 milimetrelik yeni kasasıyla IWC Schaffhausen, markanın sessiz yıldızını ince bilekli saat severler için daha çekici hale getirdi. Pırlanta döşeli bezeller ya da kadranlar barındıran 10 model, özgün bir lüks anlayışıyla harmanlanan yalın tasarımlar arayanların tercihi olacak. Yine değerli taşlarla bezeli nispeten büyük üç Portofino Automatic modeli de mevcut koleksiyonu mükemme bir şekilde tamamlıyor.

 

PORTOFINO MIDSIZE AUTOMATIC DAY & NIGHT

24 saat gündüz/gece göstergesi ve ikinci zaman dilimi barındıran yeni Portofino Midsize Automatic Day&Night ölçülü lüks anlayışını modern, mobil neslin tasasız kentliliği ile bir araya getiriyor. Bu saatin üzerinde parlayan tek şey pırlantalar ve sedef değil; seçkin ve pratik komplikasyonu göz ardı edilmemesi gereken bir özellik.

İkinci zaman dilimi tüm dünyada giderek popülerleşen şık ve pratik bir komplikasyon. Saat, dakika ve saniye kolları yerel zamanı gösterirken içteki 24 saat halkasında bulunan mavi kol, takan kişinin tercihine göre seçilen ikinci bir lokasyonun zamanını belirtiyor.

 

saat

Total
0
Shares

Bir cevap yazın