Untitled-1

Her balık sezonunun gelişini iple çekeriz. Yine bir balık sezonunun daha başındayız. Balıklar masalara, sohbetleri dostluklara lezzet katıyor. Yeniden balık sezonunda Beşiktaş’ta ve Kadıköy’de balık restoranlarında 28 Ekim – 13 Kasım tarihleri arasında masalar balık menüleri ve balık sohbetleri ile doluyor.

 

Balığın yeniden masalarda yerini alacağı, muhabbetlere lezzet katmasının kutlanacağı ve yapılacak etkinliklerde şehir yeme-içme ve yaşam kültürüne değer katacak yeniden balık sezonu etkinlikleri ve menüleri 28 Ekim – 13 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da başlıyor. İstanbul’da Kadıköy ve Beşiktaş’ta balık kültürü yeniden canlanıyor.

 

Yeniden balık sezonunda uygun fiyatlı ve sezonun en lezzetli balıklarının yer aldığı menüler, şehrin gastronomisine ve eğlence yaşamına renk katacak etkinlikler Kadıköy ve Beşiktaş’ta Dude Table organizasyonu ile gerçekleşecek.

 

Yeniden balık sezonu menülerinin sunulacağı işletmelerde haftasonları canlı müzik grubunun sürpriz ziyaetleri ile menülere müzik keyfi eklenecek ve etkinlik bölgesinde külahlarda çıtır balık servisi ile yeniden balık sezonu kutlanacak. Yeniden balık sezonu balık tarifleri ile balık lezzeti evlere de taşınacak.

 

Yeniden Balık Sezonu etkinlik detayları ve noktaları için www.dudetable.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yeniden Balık Sezonu Noktaları: Kadıköy’de Balıkçım, Hayyam Meyhane, Hayyam Ege Meyhane, Hamsi Pub, Rota Restaurant, Asırlık Balık Restaurant, Şelale Restaurant, Shisha Pub, Kadıköy Premium, Kadıköy Çiçek Pasajı Restaurant, Rakı ve Balık Evi, Sarnıç Meyhane, Acemi Meyhane, Hado Pub, Ali Baba Balık Restaurant, Nisan Balık Restaurant, Kybele Balık Restaurant, Shiraz ve Piraye Meyhane. Beşiktaş’ta Beşiktaş Balıkçısı Turgut Vidinli, Olta Balık, Kartal Restaurant, Hasbi’nin Yeri, Babalık, Meraklı Balık Restaurant, Çarşı Balık, Ahtapot Balık, Keyfi Keyf, Mey Meze, Kırık Kadeh, Duayen Meyhane, Hayat Memat ve Sokak Restaurant Cengiz’in Yeri.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın