14 Aralık günü gerçekleşecek olan yılın son Dolunay’ının burçlar üzerindeki etkilerini Astrolog Şebnem Ekşib kaleme aldı.

 

Sanıyorum hiç kimse 2016 yılını özlemeyecek… Oldukça gergin ve bir o kadar da belirsizlikler içinde geçirdik ve tam bitti kurtulduk derken, 2016 kapanışını  sert bir dolunayla yapıyor görünüyor.

Hint Astrolojisine göre 13 Aralık Salı günü sabah 7 de başlayacak Purnima yani dolunay etkisi, 14 Aralık Çarşamba günü saat 03.06 da en üst seviyesine ulaşacak. Sert bir dolunay olacağı yönündeki işaretleri Cumartesi akşamı İstanbul’da yaşanan terör saldırısı ile belli etti. 13 Aralıkta gerçekleşecek dolunay 2016 yılının son dolunayı olacak. Ve yıl sonuna denk gelen 28 Aralık Yeni Ay döngüsü ile bu seneyi kapatmış olacağız.

YILIN SON DOLUNAY'ININ BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ f

 

Dolunay, ülkemiz haritasında 12. evde yani gizli işler, gizli örgütler ve düşmanlar alanında gerçekleşiyor. Bu yerleşim ülkeler haritasında ekonomik etkiler ve göstergeler açısından da karışıklıklara işaret eder ki, dolunay sürecinde ekonomik etkiler, terör olayları, gizli işler ve saldırılar açısından riskli bir hafta geçireceğiz.

 

Mars ve Ketu’nun kavuşum yapması ise havaalanları, uçaklar, terminaller, turizm bölgeleri, turistik alanlar, dini ibadet yerleri, okul ve üniversiteler, yüksek eğitim kurumları ve alanları açısından olayları arttırmakta. Ayrıca dolunay süreci ve Aralık ayı boyunca elektrikle ilgili iş ve alanlara dikkat etmek yine yerinde olacaktır.

Bu hafta Dolunay enerjisinin daha etkin olacağı Salı ve Çarşamba günlerine dikkat etmek, duygusal ve zihinsel olarak sakin olmaya çalışmak önemli olacak. Dolunay bir taraftan daha gergin ve sabırsız enerjileri açığa çıkarsa da bir süredir beklettiğiniz, adım atamadığınız konularda harekete geçmenizi sağlayabilecek.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri birden gelişen, başlayan veya tamamlama sonuca ulaşma imkanı bulduğunuz konuların etkisi uzun vadeye yayılabilecek.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın