YUMUŞAK VE KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN EN İYİ 7 VÜCUT PUDRASI

Talk pudrasına pek bilinmese de pek çok kişinin alerjisi var. Banyo sonrası ciltteki nemi sabitlemek, tahriş ya da kaşıntıları geçirmek için pek çok kez başvurduğumuz talk pudraların neyse ki oldukça başarılı alternatifleri var. Vücut pudralarından bahsediyoruz! Üstelik pek çoğu deodorant olarak, makyaj malzemesi olarak kullanılabilme gibi pek çok çok yönlü özelliğe sahip. İşte yumuşak ve kusursuz bir cilt için en iyi 7 vücut pudrası:

YUMUŞAK VE KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN EN İYİ 7 VÜCUT PUDRASI (7)

Bu ipeksi tozu, özellikle banyolarınızdan sonra baştan çıkarıcı yasemin kokusuyla verdiği lüks histen dolayı seveceksiniz. Cildinizdeki nemi emer ve aynı zamanda cildinizi beslemek için kakao yağı da bulunduruyor içeriğinde.

Lush Silky Underwear Dusting Powder

YUMUŞAK VE KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN EN İYİ 7 VÜCUT PUDRASI (6)

Markanın bu vücut pudrası, yazı cildinize getirmek için biçilmiş kaftan olan otlar ve beyaz çiçeklerin özlerini barındırıyor içeriğinde.

Crabtree & Evelyn Talc-Free Body Powder

YUMUŞAK VE KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN EN İYİ 7 VÜCUT PUDRASI (5)

Adında da belirttiği gibi, eğer bir bebek için iyiyse; bizim için de yeterince iyidir. Talk pudralar yerine bu hipoalerjenik pudra ile cildinize ekstra özen gösterin.

Burt’s Bees Baby Bee Dusting Powder

YUMUŞAK VE KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN EN İYİ 7 VÜCUT PUDRASI (4)

İster çok sıcak günlerde deodorant olarak, isterseniz vücudunuzu şımartmak için bir pudra olarak kullanın; bu  adaçayı ve antimikrobiyal lavanta içerikli pudra alanının en iyilerinden biri.

Farmaesthetics High Cotton Body Dust

YUMUŞAK VE KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN EN İYİ 7 VÜCUT PUDRASI (3)

Cildinizdeki nemi tutup tüm gün koruma sağlayan bu pudra,  papatya ve aloe vera içeriği ile birlikte besleyici vitaminler olan A, C ve E vitaminlerini de bulunduruyor.

Gold Bond Ultimate Comfort Body Powder With Aloe

YUMUŞAK VE KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN EN İYİ 7 VÜCUT PUDRASI (2)

Organik olması bile kendisi hakkında yeterince bilgi veren bu ürün,  aloe vera içeriğiyle tahriş ve kaşıntıları yatıştıran özelliğe sahip.

Honest Organic Baby Powder

YUMUŞAK VE KUSURSUZ BİR CİLT İÇİN EN İYİ 7 VÜCUT PUDRASI (1)

Bu pudrayı ister cildinizde makyaj öncesi parlamayı azaltmak için, isterseniz kafa derinizde yağlanmayı azaltmak için kullanın. Çok yönlü olan bu pudra hayatınızı kurtaracak.

Dr. Hauschka Silky Body Powder

Total
2
Shares

Bir cevap yazın