Peri Masalı filmi için kazıttığı saçlarıyla tanıdık onu…

Marie Claire Wedding’in kapağını süsleyen Burcu Kıratlı ile geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz röportajı bir kez daha okumaya ne dersiniz?

[imagebrowser id=3496] Röportaj: Melda Ennekavi
Fotoğraflar: Serhat Hayri (Studio Plus)

1

Kariyerinizin henüz başındasınız fakat hem hiç çekinmeden saçlarınızı kazıtmanız hem de eski ilişkilerinizle bir anda medyanın ilgi odağı oldunuz. Bu sizi rahatsız etti mi hiç?
Saçlarımı kazıtmamın medyanın ilgisini çektiği doğru. Bu durum beni mut-suz etmiyor ama fazla da abartılmasını istemiyorum. Oyuncuyum… Bu yolda da ne gerekiyorsa yapmak zorundayım. Saçlarım yerine Peri Masalı’ndaki ro-lüm ve performansımla konuşulmayı tercih ederim. Kendimi geliştirmek adına gerçekten çok çabalıyorum. Yaşadığım eski ilişkilere dair sorulardan ise çok rahatsız oluyorum. Adı üzerinde; ‘eski.’ Kaldı ki şu anda hayatımda kimse de yok. Sadece işim ve önümdeki projeler ile ilgileniyorum. Bunun için çok zaman harcıyorum, aslında bir nevi kendimle yarışıyorum. Bir zaman sonra seyircinin kalbinde de yer edineceğimden eminim. Su ve Ateş ve Peri Masalı… Geçtiğimiz ay iki filmde rol aldım. Ben bu kadar emek harcarken hakkımda çıkan asılsız haberlere doğal olarak üzülüyorum. Benimle ilgisi olmayan yorumları görmek fazlasıyla can sıkıcı.
Şöhretli olmanın bedeli midir bu? Tanındıkça mahremiyetin azalma-sı…
Attığınız her adıma daha çok dikkat etmek zorunda kalıyorsunuz. Daha tedbirli hareket edip, yanlış anlaşılmaya yol açacak her ne varsa uzaklaşmaya çalışıyorsunuz. Bu da ister istemez bir süre sonra doğal davranmanızı engelli-yor.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın